Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ti hogyan használjátok az...

Ti hogyan használjátok az időbeosztási módszereket?

Figyelt kérdés

- rengeted célom van és belezavarodok, 100 óra Brian Tracy után sem tudom, hogyan alkalmazzam az én területemre a módszereket

- programozó vagyok ( és gondoltam készítek, egy spéci do-list programot a hallot módszerek alapján.


A tennivalóim olyanok, és céljaim nagy részei is , hogy nem foglalkozhatok csak az egyikkel.


pl. 1 cél jobb munkahely

de még a többi ami pl munka szempontjából fontos :

angol, német, programozás( bővíteni az ismereteimet, azon területen ami a következő pozicionál kell ) stb.

egyéb dolgok ( rengeteg dolgot szeretnék megtanulni amik nem kifejezetten a munkámhoz kellenek , akkor rengeteg projektem és üzleti tervem van amiket legalább lapon elejétől végéig meg akarok valósítani és majd a valóságban ha pénzem gyúl rá, rengeted autogén tréing és dokumentum film var megnézésre és rengeted könyv elolvas asra, s az ismeretek gyűlnek és gyűlnek rengeteg téma van aminek utanna szeretnek nézni bővebben + a napi, heti, havi rutinok bevásárlás, főzés számlák ...)


tudna valaki néhány jól működő példát adni a saját tapasztalataiból ?


2014. okt. 28. 12:06
 1/3 anonim válasza:
Sehogy.
2014. okt. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
#1 vagyok: Bővitsd ki amit meg akarsz tanulni ezzel:Magyar irodalom,nyelvtan.
2014. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindet egyszerre nem akarhatod.

Szépen sorjában

Fontos/sürgős?

Hajrá kitartás a gyakorlat teszi a mestert!

Én is kb így kezdtem!

2014. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!