Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valaki tud írni, linkelni...

Valaki tud írni, linkelni olyan "imát" amivel bevonzzuk a boldog parkapcsolatot, szoval amivel bevonzom a becsajozást?

Figyelt kérdés
szoval olyan hanganyagot vagy ,szoveget amit lefekves elott kell mondogatni,beprogramozni...
2014. okt. 28. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Menj sportolni.
2014. okt. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Én tudok egy nagyon jót :) Nálam általában be szokott válni... Úgy történik, hogy mikor meglátok egy nekem tetsző lányt, akkor odamegyek, de előtte elmondom ezt magamban:

"Drága Istenem!" utána ezt hangosan, a lány felé fordulva: "Szia, nem akarsz eljönni velem valahova?" ezután magadban: "Ámen". És máris kész az ima, amivel nagy eséllyel sikered lesz Neked is! :)

2014. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem mondj el egy hiszek egyet. Mondjuk így:


"Én istenem hall meg imám,

Ezt a kislányt fektesd alám!"


Majd írd meg nekem, ha működik a varázsige!

2014. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Szórakozóhelyen kell elmormolni, hangosan:

"Istenem, köszönöm a saját házat, sportautót, méretes férfiasságot, lottóötöst és a hiszékenységemet. Ámen!"

2014. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Egyszerűen csak meg kell neki mondani, hogy jó a segge.

Maximum behúz.

2014. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Uram teremtőm áldjon legyen a te neved a mennyekben és itt a földön is és adományozz nekem annyi pénzt hogy vegyek belőle Audit és Rózsa dombi házikót!
2014. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Imádkozol tettek helyett?
2014. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csahenk ***** válasza:
[link] ez nem ima, hanem mandala csak annyi a dolgod hogy lefekvés előtt nézed 5 percet vagy amennyit csak akarod. a lényeg az hogy a lényeg a rendszerességben van és abban hogy hiszel e benne :) sok szerencsét
2014. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!