Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudok magamnak egy...

Hogyan tudok magamnak egy megfelelő párt bevonzani?!

Figyelt kérdés
21 éves nő vagyok és nem volt még párkapcsolatom. Eddig annyira nem is zavart. De most már jó lenne, ha lenne valaki mellettem! Segítsetek! Hogyan tudom ezt programozni? vagy mit tegyek? Tippek, tapasztalatok?
2014. nov. 17. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Szép vagy?
2014. nov. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Milyen külsőleg és belsőleg az ideális pár neked?

Eddig miért nem volt kapcsolatod?

Lehetett volna?

Mi a hobbid?

2014. nov. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
93%
Baráti táraság, eljárni ide-oda. Aztán egyszer csak összejön
2014. nov. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Keresel egy neked megfelelő egyént.

Megismerkedsz vele, ha te is megfelelsz neki

- kézen fogjátok egymást.

.

Nem megengedőleg tételezzük fel, sikeresen működik a "vonzás törvénye".

Ha megjelenik az általad kivánt alak, megismerkedés nélkül hogyan tudnád, hogy pont ő az, aki kell?

.

Amíg nincs társaságod, közösséged, lehet, naponta mész el a vonzani kivánt mellett.

2014. nov. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
36%
Azért mert olyan hülye vagy hogy be akarod "vonzani".
2014. nov. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Fogj egy A4-es lapot és írd le külső-belső tulajdonságait az ideális párodnak. Őrizd meg ezt a lapot, ezzel is segíted bevonzani.


Amúgy meg Tinder, Badoo, lehet itt is próbálkozni. :)

2014. nov. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Egy tanácsom van: hagyd a fenébe a bevonzáshoz hasonló ezós baromságokat. A férfiak többsége megveti az ilyesmit, ráadásul neked sem segít, csak félrevezet. Próbálj valós dolgokkal segíteni magadon, ismerkedj, sportolj, táncolj stb.
2014. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de remélem, hogy hamarosan nagyon nagyon és még annál is jobban boldog leszel, a számodra tökéletes társsal az oldaladon!!!!! (te pedig tökéletes az ő számára) :)
2014. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csahenk ***** válasza:
Ezen a földön mindenkinek van egy párja, csak még nem találtad meg, vagy nem vetted észre és ugyan azt tudom mondani mint az előttem lévő kedves ember, hogy sok sikert hozzá! Keresd mindenhol és előbb utób rádtalál.
2014. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!