Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha valaki addig nem találja meg a megfelelő párt, amíg el nem kezd dolgozni akkor az eláshatja magát?

Figyelt kérdés
Mindennap gürcölsz este hazaesel fáradtan, mikor van erőd egyáltalán párt keresni magadnak?

2014. aug. 17. 01:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Munka "közben" :D Vagy akkor amikor a haverokkal elmész kicsit lazítani :) Vagy sétáltatod a kutyád és összefutsz a kollégáddal aki bemutatja az egyik barátnőjét/barátját :) Vagy amikor ebédszünetre mész a másik kollégáddal :)

Nincs értelme elkeseredni, a pártalálás nem korfüggő!

2014. aug. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a kettő nem annyira függ össze

Pl munkahelyen is megismerheted a párod

Ott a hétvége

Bemutatnak titeket

Stb stb

Nem kell ilyen negatívan felfogni

Kivéve,ha valakinek a munka egyenlő lesz az élettel,és nagyjából soha többé nem megy sehova:D

2014. aug. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ritka ez a kedvesség és biztatás itt a gyakorin. Igazán örvendetes az írásotokat olvasni.
2014. aug. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyit azért hozzá tennék az előttem válaszolók hozzásózlásaihoz, hogy Én óvva intek mindenkit attól, hogy a munkahelyén ismerkedjen. Ha szakítotok nem fogod tudni elviselni a munkádat. Hogy látnod kell őt minden nap. És mégis csak napi nyolc órát ott töltesz, az nem kevés.
2014. aug. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

1 éve dolgozom, jelenleg 2 munkám van...keresem az igazit de lehet egyszer csak úgy belebotlok...otthonülős típus vagyok szóval még jobban csökkennek az esélyeim...soha nem vagyok hulla fáradt most is 2000-el pörgök pedig reggeltől estig takarítottam, dolgoztam...mondjuk fiatal vagyok bírom még...és tudom, hogy megfogom találni az igazit még ha elég furcsa kikötéseim és elképzeléseim is vannak...mondjuk programozóként elég sokat vagyok gép előtt így neten tudok ismerkedni...tömegközlekedéssel utazom szintén van lehetőség...haza fele sétálok 15-20 percet ott is van lehetőség...szóval lehetőség szerintem van :) elvből nem keresek a munkatársak között...szóval azon kívül is még több lehetőségem van :) nem hiszem, hogy hátrányban lennék, de ha nagyon rá lennék görcsölve tudnék időt szakítani a bulira a 2 munka mellett...hisz ideje arra van az embernek amire szakít :)


21F

2014. aug. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!