Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért és kik korlátozzák...

Miért és kik korlátozzák cselekedeteink, akaratunk, akkor amikor rádöbbenünk az igazságra?

Figyelt kérdés

Elkezdtem nézni egy filmet ami a titokról szólt, valami miatt nem tudom megosztani veletek valami erő visszatart, de az volt benne hogy hogy lehet átlépni az emberi korlátokon. Mintha egy fekete leplet vettek volna le a ketrecemről és látnám, a végtelen világot. Mindent megértettem ami eddig történt velem és úrrá tudok lenni mindenen amit látok hallok meg tudok fogni és tudom hogy létezhet vagy el tudom képzelni. Mintha a tudatlanság földje alól a tudás tenger mélyére kerültem volna. Amiről a kérdésem szólna:

Valami megmagyarázhatatlan erő: (a ketrecem) nem engedi a szabadság elérését mintha a búvár ruhától nem érezném a vizet a tenger mélyén a levegőt szívom és nem érhetek a vízhez ami a tudás! Valami visszatart! Konkrét példával: az első amit az új tudásomból ki akartam volna próbálni a telekinézis. Nem tudtam kipróbálni ez az erő megakadályozott mielőtt megtudhattam volna hogy működik e! (Én úgy tudom hogy a tárgyak távolról való mozgatása az elme kivetítésével a telekinézis)

Szóval ne húzzam :Miért és kik korlátozzák cselekedeteink akaratunk amikor egy emberi norma fölé akarjuk kiterjeszteni?



2014. dec. 12. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Aha, és ha megvilgosodtál, akkor miért is nem látod azt aki visszatart? Kis önkritikát is kéne gyakorolni. Egyébként az elme önmaga legnagyobb korlátja.
2014. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Legoman ***** válasza:

Te saját magad korlátozod meg azt, hogy véghez vidd amit szeretnél. A lelked az, ami nem enged. Legyen akaraterőd, de ne állj ellent.

Ez alatt azt értem, hogy:

Próbáld ki a telekinézist, és ha érzed az erőt, ami visszatart, akkor mintha eltépnéd a láncot, amit téged fogva tart, törj ki belőle. Aztán menj és csináld, amit akarsz.

Hisz saját magad felett te vagy az úr. A lelked és az elméd, ha eluralkodik rajtad, akkor ilyenek lesznek, hogy ő irányít. Irányítsd te őt!

2014. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Olyan friss volt az információ hogy nem voltam képes feldolgozni most már elszakadt a lánc én is rádöbbentem arra amit írtaok!
2014. dec. 12. 18:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Na ne kamuzzál mondjad csak a filmet amit ha megnezek képes leszek a "telekinezisre"! Most már elvileg nem köt a "lánc", tehát képes vagy rá nem??
2014. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Legoman ***** válasza:
Tényleg. :D Mi volt a film címe? :)
2014. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elkapott egy hatalom vágy nem elég nekem minden annál többet akarok! Nem osztom meg a hatalmat másokkal mert nem származik belőle nekem hasznom!
2014. dec. 13. 14:24
 7/10 Legoman ***** válasza:

Kérdező. Miért írtad azt, hogy nem osztod meg a hatalmadat másokkal? Én csak a film címét akartam, mert megszeretném nézni. Ugyanis mostanában nem találok jó filmet, ami tetszik nekem is. :)

Egyébként ne legyél önző. Nincs hatalmad senki felett. Mindenki tudja a telekinézist használni. Ami meg van az egyik emberben az a másikban is.

Nem vagy önző, ha jobb életre vágysz, de akkor már igen, ha nem adsz abból semmit másnak.

2014. dec. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eshtenem nagyon unatkozol? Nem vagy te se Szarumán se Voldemort. Am meg milyen már hogy te választ vársz a kérdésedre de te nem válaszolsz?
2014. dec. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te korlátozod saját magadat elsősorban
2014. dec. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs tudásod és nincs hatalmad, amit megoszthatnál, ezért nem is teszed és nem is teheted!

.

Két dolog van, ami azzal nő, ha minnélt többekkel osztjuk meg:

- a tudás és

- a pletyka.

.

Pletyka nem érdekel, tudásod nincs, amit megoszthatnál, amid pedig van, kérlek ne osszad meg mással, ne csökkenjen senki IQ-ja miattad!

2014. dec. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!