Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem korlátozzák mostanában...

Nem korlátozzák mostanában egyes szülők a gyermekeket is?

Figyelt kérdés
Például itt is olvastam több helyen elsősorban az iskolaszerekkel kapcsolatosan, hogy a szülő azt írta, hogy a füzetekbe nem szólhat bele a gyerek, meg valaki azt kérdezte, hogy Milyen vallású legyen a gyerek? Ehhez hasonlóak.
2014. aug. 19. 16:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Inkább az a baj, hogy NEM korlátozzák őket eléggé. Azért van annyi szemtelen kölök.
2014. aug. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Inkább pont fordítva. Legkisebb gyerek kiválasztaná a 2000Ft-os hercegnős fűzetett na abból vegyél tízet persze hogy nem teheti ezt meg legtöbb család.

Vallást sem tudom hogy képzeled én megyek katolikus misére vasárnap ő meg egyedül a város másik végében lévő templomba vagy mégis hogyan?

2014. aug. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
64%
Ha a gyereket túlságosan korlátozzák,akkor csak azért is azt fogja csinálni amit tiltanak neki. Be kell tartani a szabályokat,de a túlnevelés/korlátozás semmire se jó.
2014. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
A szülő feladata a korlátok és határok felállítása, csak akkor szocializálódik jól a gyermek.
2014. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%

"Ha a gyereket túlságosan korlátozzák,akkor csak azért is azt fogja csinálni amit tiltanak neki. Be kell tartani a szabályokat,de a túlnevelés/korlátozás semmire se jó."


Ez baromság, ezt csak azok a szülők mondják akik lusták nevelni a gyereket. Ilyen alapon mindent meg kellene venni is neki hisz ha nem majd ellopja a boltból.

2014. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
66%

Utolsó:

Én nem azt írtam jogy mindent meg kell engedni,hanem hogy nem kell értelmetlenül korlátozni a gyerekeket. Pl ha folyamatosan veszekszek a gyerekemmel hogy jöjjön haza korán,csakis ki fog maradni éjszaka,főleg ha kamasz. És nem kell mindent megengedni a gyereknek.

2014. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tudjátok, létezik olyan hogy egyetemes gyermekjog. Így minden gyermeknek - legyen az bármennyire rossz, neveletlen, korlátozott és éljen bárhol, legyen bárki az anyja, apja - joga van eldönteni, hogy milyen vallású legyen. Ez nemzetközi jog.
2014. aug. 19. 17:44
 8/17 A kérdező kommentje:
Én ismerek túlkorlátozott gyermeket, akinek a szülője még azt is eldönti, hogy éjszaka rövidujjú vagy hosszúujjú ruhában aludjon.
2014. aug. 19. 17:46
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Igen eldöntheti a gyerek is hogy milyen vallású legyen.....Azért mert megkeresztelték, attól később még válthat ha akar....de kérdezz meg egy 3-12 hónapos gyereket, hogy milyen vallású szeretne lenni.......
2014. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ha gyerekre hagyuk akkor 200-300 ft füzetett választaná mert azon valamelyik focicsapat neve van rajta vagy repcsik mesefilmes és ebböl vegyél 10-15 db vagy tolltarto gyereknek 3000ft tetszene meg ,ezt a szülök nagy része nem engedheti meg gyerekeim 2 ár kategoriábol választhatak mind 100 ft allat voltak . de mind szép dizáj füzetek voltak igy jutott maradt is .
2014. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!