Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Spirituális védelem valakitől?

Spirituális védelem valakitől?

Figyelt kérdés
Valaki okkultista eszközökkel befolyásol engem. Én nem értek a témához. Kitől kérhet az ember ilyenkor segítséget? Be akarom védeni magam. Az ember aki befolyásol évtizedek óta foglalkozik ezzel elég magas szinten, szóval képzelj el fénygömböt magad köré meg ilyenek nem vannak vele egy súlycsoportban.

2014. dec. 27. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem unod még ezt a sok kamu kérdést? Hány kisgyerekkel akarod még elhitetni ezt a sok nem létező marhaságot? Már így is eléggé elszaporodtak ezek a rétegek.
2014. dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tükörpajzs + elemekből pajzs, egy ideig biztos segít. Mindig cserélni kell a védelmet.
2014. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Mindenkit okkultista eszközökkel irányítanak...


https://www.youtube.com/watch?v=wFf_aundd48

2014. dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Próbáld meg a saját energiáid használni a saját védelmedre. Mivel az asztrálon az elménk teremt, képzeld el magadat, amint a saját energiád(nem tudom neked milyen színű) egy réteget húz köréd, és képzeld el mellé, hogy blokkol mindenféle támadást ami kívülről jön. A gyakorlat előtt tisztítsd ki a fejedet.


Még egy gyakorlatot nem árt ha elvégzel, nem gondolom úgy hogy szükséges, de nem tart semmiből és segít. Elképzeled magad a fent említett példán, és elképzelsz egy lila tornádót ami felülről lefele óra mutató járásával megegyezően körbe-körbe-lefele megtisztít. Ha jól csinálod biztos vagyok benne, hogy érezni fogod a hatását. Kezdetnek elég lesz:).

2014. dec. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Bocsi, amint a tornádós tisztítás halad lefele, a piszkot képzeld el amint távozik a talpadból a földbe, kérd meg szépen Gaia-t hogy segítsen. Ennyi kb.
2014. dec. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Második, negyedik, köszönöm a segítő szándékot. Ezek sajnos ide kevesek. Nagyon magas szintű mágia ellen kellene segítség.
2014. dec. 28. 10:57
 7/10 hunpeter ***** válasza:
Az egyetlen segítség ha ezentúl nem hiszel a mágiában. Szerintem ez garantáltan megvéd.
2014. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hunyd be a szemed lazulj el a szivedben legyen nyugalom .

És gondolj erre : isten és annak angyalai . Segitségeteket kérem kérlek segitsetek legyőzni a gonoszt és törjétek meg hatalmát felettem. Miután erre gondoltál utánna mormold el aztán normál hangerőn majd köszönd meg . Ezt napi 2x egyszer miutàn regel felkeltél egyszer mielőtt elalszol hogy az álmaidra se tudjon hatni .

2014. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. érdemes lenne át gondolni hogy ezzel az emberrel megegyeztél-e születés előtt hogy engedélyt kaphat ilyesmire.

ha igen, akkor nehéz meccs lesz, mert akkor ez bünti letöltés, és a alól nincs kibúvás.

2. ha nincs köztetek érdemi háttér, akkor érdemes átgondolni honnan kapja az erőt arra hogy befolyásoljon téged.

ezt az erőt mindig valaki az alvilági szerzetek közül "folyósítja" neki mint a pénzt amit elkölthetsz.

azzal a lénnyel lesz dolgod aki a háttérben bábnak használja az ellenfeledet.

3. van hogy van háttér az illetővel és nincs joga ilyent tenni, ilyenkor jogod van (és egyben erőd adatik) az ő befolyásolását megszüntetni különböző tisztító módszerekkel amit sok helyen olvashatsz.

2015. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Missi_Key ***** válasza:
te magadon már nem segíthetsz. ha azt érzed tévedek írj.
2015. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!