Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért befolyásolják az emberi...

Miért befolyásolják az emberi kedélyállapotokat?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=DBm60IF9ZBI&feature=youtu.be


Mi értelme ennek? Miért befolyásolják az emberi érzelmeket, kedélyállapotokat? Nem érdekelnek az ilyen spirituális hülyeségek. Azt csinálok, amit én akarok, engem ez nem befolyásol!!


Ne te mondd már meg, mikor legyek vidám, meg szomorú. A k*va a*yád!


Ez minek? Nem vette még észre senki, hogy ezzel megmondják, mit csinálj? Irányítják a kedélyállapotunkat, meg spiritualitás maszlag az egész. Ébredjetek már fel!


Meg ez a baromság: [link]


Mindig legyél vidám, soha ne csüggedj, bírd!! Takarodjatok mér a k*va a*átok*a innen az ilyenekkel! Befolyásolják ezzel az embereket, mert a média mondta, kövessük a médiát!



2014. jún. 2. 15:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezzel van már tele a média: reklámokban, műsorokban. A youtube, motiválásnak külön oldal, és az internet.
2014. jún. 2. 16:01
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem motiválom magam, nem lépek be semmiféle asztrálsíkba, és nem spiritualizálódok, meg manifesztálódok, mert a média, jósok, internetes videók arra kérik, hogy tegyük meg, csináljátok.
2014. jún. 2. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van!!!!
2014. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt fröcsögsz egy teljesen irreleváns fórumon, úgyhogy mégiscsak hat rád. Ha nem hat rád, akkor nem foglalkozol vele. A negatív reklám is reklám, és úgy tűnik, nálad bejött.


Engem is felhúznak az ilyen hülyeségek --> nem nézem őket. Ámen.

2014. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A lényeg: A tömeg nép butítás.
2014. jún. 2. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!