Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal be tudom vonzani...

Agykontrollal be tudom vonzani egy régi beteljesületlen szerelmemet, ha neki is tetszettem de különböző okok miatt nem jöttünk össze? Egyáltalán be lehet vonzani a szerelmet?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem, az agykontrol és a vonzás törvénye egy átverés.
2015. jan. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem. A személyiségeden tudsz változtatni, meg a megjelenéseden.
2015. jan. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, hogy az agykontroll ezen a téren működik. Szerelmi kötések léteznek, de nem ajánlom plusz komoly büntetés jár érte, ha nem ebben, majd egy másik életben. Ne a jövőnek élj hanem a jelennek, ez egy nagyon fontos szemlélet amit sajnos manapság nagyon nagyon kevés ember alkalmaz. Ha eljön az ideje és az van megírva neked, úgyis egymásra találsz az igazival.
2015. jan. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
:)
2015. jan. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a szerelmet lehet de egy konkrét személyen ne fáradozz!
2015. jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
sajnos ki kell ábrándítsalak az ilyen agybaj meg agykontroll dolgok semmit nem érnek, tudod mi az ami használni fog? A tettek és a szavak. Állj elé mond meg neki hogy szeretek még mindig és kész. Nem kell semmi hókus pókusz.
2015. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
49%
Agykontrollal inkább megolodásokat kaphatsz, mit tehetnél annak érdekében, hogy felkeltsd magadra a kiszemelt figyelmét? (pohár víz módszer)Mindemellett igaza van a 6 kommentelőnek is. A tettek a legfontosabbak. Ugyanakkor el kell azon is gondolkodni, miért nem lettek egymáséi? Talán ennek is meg van az oka. Lehet, hogy nem ő az igazi? Lehet, hogy ő nem akarja?
2015. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én hiszek az olyanban hogyha valakire sokat gondolsz az megérzi és rövid időn belül igy vagy ugy de felbukkan.az életedben.

Velem már számtalanszor történt ilyesmi. Ám tényleg a legjobn amit tehetsz a szavak és a tettek.

2015. máj. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!