Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerezte már valaki vissza...

Szerezte már valaki vissza régi kedvesét agykontrollal/vonzás tv. -ével?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 02:04
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Eltekintve attól, hogy én nem hiszek ebben, szerinted lenne értelme, még ha működne is? Egyszer már elhagyott téged, valószínűleg mert nem illettetek össze, vagy nem szeretett téged vagy esetleg valaki másért. És aztán egyszer csak betoppanna hozzád -mert te bevonzod magadnak- hogy "jaj, rájöttem, hogy te vagy életem szerelme, mert az előző jól kihasznált engem és csak arra kellettem neki". Aztán két hétig minden szép és jó lenne, utána meg ugyanott folytatódnának a dolgok, ahol anno abbamaradtak. Tényleg erre vágysz? Ezt tapasztalatból mondom, én is jöttem már össze az exemmel második eséllyel szakítás után, aztán hamar ki is ábrándultam belőle meg ő is belőlem.


Hogy mi ebből a tanulság? Ahol egyszer sas voltál, oda soha ne térj vissza verébként!

2013. júl. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekünk nem a szerelem elmúlás miatt lett vége a kapcsolatnak,egyszerűen úgy alakult a helyzet hogy nem bírtuk folytatni,és mivel már megvolt a kapcsolatban a megszokás jobbnak láttuk ha véget ér,visszaszerezni(még?)nem tudtam,az érzelmeket nem lehet befolyásolni,de a vonzás törvényével lehet úgy alakítani a dolgokat hogy bevonzz találkozásokat,lehetőséget a dolgok "megjavítására",viszont csak akkor ha a másik fél sem zárkózik el előle:semmit sem ér a vonzás törvénye ha a másik fél valahol mélyen nem vágyik a találkozásra,nem nyitott az újrakezdésre

onnan tudom hogy nálam köze van a dologhoz a vonzás törvénye hogy sok dolog kellett ahhoz hogy létrejöhessenek a találkozások,egy mással eltervezett program akkor "alakult át",amikor én már abban a városban voltam ahol az exem él,3-4ismerősömmel kellett aznap összefutnom csak úgy véletlenül hogy találkozás legyen az eredménye,de mivel még mindig ott van az ok amiért elváltunk egy2órás beszélgetésen és egy csókon kívül nem történt más


de ami igaz:ha megromlott a kapcsolat és úgy érzed hogy megint ez lenne a vége,vagy nem vagy benne biztos hogy minden ugyan olyan vagy jobb lehet a kapcsolatban akkor felejtsd el

2013. júl. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
40%

Az agykontroll fele is úgy hülyeség, ahogy van. Persze vannak benne használható dolgok is. De amióta azt hallottam Domján Lászlótól, hogy "az előző életemben", na, ez aztán betette a kaput nálam.

Előző élet. Ja. Meg egy tál puding a fejemen... Ekkora hülyeséget!!??!!??

2013. júl. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
75%
Kedves kérdező, itt inkább az az érdekes, hogy valóban van-e még közötök egymáshoz, tudtok-e még valamit adni-kapni a másiktól lelkileg, érzelmileg most. (Írtad, hogy ellaposodott.) Lehet, hogy először az önismereten kellene dolgozni, hogy igazán megismerd, ki is vagy valójában, és akkor világossá válnak az igényeid is és olyan emberrel találkozol majd, aki valóban hozzád való, nem csak valami aktuális elmeállapothoz. Még ő is visszajöhet, ha ő is "dolgozik magán" (odafigyel az érzelmi, lelki folyamataira, kiismeri, elfogadja magát) és rájön, hogy tényleg összepasszoltok miután kiismertétek magatokat, de máshonnan is jöhet boldogság. Sok sikert!
2013. júl. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem találkoztam még ilyen emberrel, de ő biztos tud neked segíteni!


http://www.youtube.com/watch?v=PU2EAZogidk

2013. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!