Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Végzett valaki villámolvasás...

Végzett valaki villámolvasás tanfolyamot? Ha igen, kinél és mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kinél lenne érdemes elvégezni? Nagyon szeretném,de nem tudom melyik tanfolyamra iratkozzak be!? Bakos Kornél, Lantos Mihály vagy Pétercsák Maxim tanfolyamára?

2015. jan. 4. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
nem működik
2015. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kinél voltál?
2015. jan. 4. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Igen megcsináltam és nem működik. Pontosabban működik, de nem úgy és nem akkora intenzitással, mint ahogy azt előadják.


Magamon csak annyit vettem észre, hogy sokkal gyorsabban vagyok képes elolvasni egy szöveget úgy, hogy csak a lényeget veszem észre.


A csávó nevére már nem emlékszem aki tartotta, de valami ex-rendőr volt, ha jól emlékszem. Rákerestem a nevekre, akiket írtál, de egyik sem az.

2015. jan. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17%
Próbáltam megolvasni a villámokat mikor nagy vihar volt de rázós dolog, én mondom...
2015. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!