Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lantos Mihály: Villámolvasás...

Lantos Mihály: Villámolvasás c. könyvéből meg lehet-e tanulni a villámolvasást, vagy csak a tanfolyamon?

Figyelt kérdés
Van akinek sikerült már csak könyvből elsajátítani?
2014. nov. 11. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Még a tanfolyamon se!
2014. nov. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Pszichológiát tanulok, vesszük a tanulás folyamatát, és szóba jött a villámolvasás.

Képzett, sokat tapasztalt tanárunk mondta, hogy már kért fel másokat, hogy mutassák be mit tudnak, de egyik se merte, sőt, mind a másikra mutogatott, hogy "ő majd tudja", aztán a vezetőjüket kérte a tanárom, de ő se állt ki megmutatni ennek a hatékonyságát.

2014. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Ez olyan mint az agykontroll, könyvből is meg lehet tanulni sok-sok gyakorlással, de mégis a tanfolyam adja meg az embereknek a löketet, azután szoktak beindul az áttörések.
2014. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
29%

Szia! Én pontosan nála voltam 2 napos tanfolyamon. Senki sem tudta elsajátítani.

Most így utólag jöttem rá, hogy úgy kellett volna odamennem, hogy viszek neki egy olyan könyvet, aminek nem adom meg a címét, szerző nevét és letesztelem, hogy ő nála valóban működik e a technika. Fórumon volt olyan, aki azt mondta, hogy működik neki, de nem úgy, hogy egyik nap villám olvasod az anyagot, majd pihenő, majd másnap előhívás, mert akkor sem jön elő minden információ. Szóval a bizonytalanságra nem adok. Személyes vélemény, hogy valami más módszert kell keresni.

2015. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!