Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A véletlen műve?

A véletlen műve?

Figyelt kérdés
Pár hónapja tart már ez a dolog, konkrétan ha beszélgetek valakivel és ha valamire gondolok, akkor az a személy is elkezd róla beszélni vagy ha hallgatom a személyt és már nagyon szeretnék neki valamit mondani, akkor a mondandója után elkezd arról beszélni amiről én szerettem volna. Veletek szokott ilyen történni? :D

2015. febr. 8. 02:44
 1/8 Ozmium42 ***** válasza:
52%
Az életed a mátrix egyik közelítő egyenletének alkalmazásakor létrejövő maradékok összege. Ezért vagy te a Kiválasztott.
2015. febr. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Miért ne mondhatná el valaki a véleményét, főleg ha még igaz is és a kérdésre válasz?


Ozmium42 egy intelligens, okos ember, aki képes racionálisan gondolkodni. Ezt papírok és meg az írásai is igazolják.

Nem lehet, hogy annak a fejében van baj, aki másokat sérteget, mert tündérmesékben hisz? Esetleg lehúz másokat? Riogatja a buta embereket? Bigott?


Mégis mi a jó válasz? Hogy befolyásolja az emberek gondolkodását? :D

Vagy meg lett az ikerlelke? :D

2015. febr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ozmium42 ***** válasza:
Azt hiszem törölték a nekem címzett választ, mielőtt el tudtam volna olvasni :D
2015. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem meg szokott történni. Pl a múltkor meg akartam nézni egy filmet és másnap a tesóm hívott filmezni pont azt amit én is akartam nézni. Azt mondta a tegnap jutott eszébe....biztos telepátia vagy csak a vonzás törvénye
2015. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kollektív tudat, telepátia, megérzés, előérzet, véletlen, satöbbi
2015. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na de komolyan má'! :D Nem nagyon hiszek az ilyen telepatikus dolgokban, de valami magyarázata biztos van valamelyikőtöknek. :D
2015. febr. 9. 02:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Velem is előszokott fordulni, csak durvábban: Gondolok valakire, és egyszer csak megjelenik az utcán :)

Szerintem nem vagy egyedül ezzel :D

2015. febr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt annyit jelent, hogy jók a telepatikus képességeid és erősen működik az adód, hogy mit szeretnél a másiktól. Főleg oylanokkal működik akit ismer az ember és könnyen "rááll" a hullámhosszára.
2015. febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!