Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kivitelezhető ez valahogyan?...

Kivitelezhető ez valahogyan? Párkapcsolat.

Figyelt kérdés

A kérdésem pszichologiai, agykontrollos valamint a "titok" fogalmához kapcsolódó.


Volt egy barátom, 2,5 hónapig jártunk. A szakitasunk furcsa volt. Nem tudta megmondani hogy pontosan miért hagy el. A családja volt probléma, az érzései, az élet helyzete stb..

Mindvégig beszélgettünk, kB 6 hónapra a szakítás után lefekudtunk. Annak már 1 eve, de azóta folyamatosan lefekszunk.


Mindig mondja, hogy még vannak érzései stb, de össze van zavarodva. Amikor jártam valakivl, eszméletlen nagy féltékenységi jelenetet rendezett.


Mindig mond valami olyat, hogy pl majd egyszer meg eljon hozzánk, mert látni akarja a szüleim, stb.


Nem tudom, hogy hogyan, de egyikünk sincs meg a másik nélkül, és kíváncsi vagyok, hogy valamivel ezt meg lehetne e oldani.


2015. febr. 21. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
talan ha beken hagynatok egymast. egyertelmu, hogy neki csak mire kellesz, mert ha annyira feltekeny lenne azzal az okkal hogy szeret, akkor a parja lennel es nem az agyasa.
2015. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

En Megertem az ő álláspontját. Külföldön elunk, o neki nincs senkije. Unokatestvére van itt, de 2 állása van, hogy eltartsa magát és tanulhasson . Tényleg alig volt időnk találkozni.

Mondta is, ha a helyzete javul akkor minden más lenne.

2015. febr. 21. 19:47
 3/3 anonim válasza:
Ennek semmi köze sajnos az agykontrollhoz, és a bevonzáshoz. Ahhoz, hogy egy férfi veled legyen párodként, nem elég széttenni a lábadat, tisztelnie kell és szeretnie mellé. Talán szeret is a maga módját, ezt nem vonom kétségbe, de tisztelni semmiképpen nem tisztel, és nem is lesz veled, amíg megértően odadobod magad minden alkalommal.
2015. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!