Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tükör programozás módszerrel...

Tükör programozás módszerrel mért a negatív tükör valósult meg a párkapcsolati programozásomnál?

Figyelt kérdés
Van ez a tükör programozás módszer, amikor a kék keretű tükörbe a negatív elkerülendő dolgot képzeljük el, aztán összetörjük a tükröt és egy szép fehérkeretes tükörbe elképzeljük a bevonzandó dolgot. Van egy lány barátom akivel nagyon mély kapcsolatunk van, viszont csak barátként tekint rám én viszont nagyon vonzónak találom őt és úgy érzem ő az ideális társam, képzelhetitek milyen lehet. Úgyhogy fogtam magam és elkezdtem ezzel a tükör technikával programozni hogy a kék tükörben a félelmem válik valóra, azaz bejelenti hogy összejött valakivel és tőlem továbbra sem akar mást csak barátságot, a fehér tükörben viszont a végeredményt programoztam, méghozzá, hogy átöleljük és megcsókoljuk egymást aztán eltöltünk egy gyönyörű estét (részletesen elképzelve :)) és később összeházasodunk és később gyerekeink is lesznek. Ezt 1-2 hétig stabilan programoztam naponta többször is és úgy éreztem nagyon sikerült beleélnem magam és minden jól halad. El is hívott egy összejövetelre és úgy éreztem ez lesz az az alkalom amikor összejövünk, az előtte lévő nap találkoztunk és bejelentette hogy összejött valakivel és hogy zavar-e engem hogy a holnapi összejövetelen ő is ott lesz. Egész jól viseltem a hírt, viszont nem értem hogy mért a negatív tükör vált valóra, mit rontottam el? A lány továbbra is találkozni akar velem és úgy tűnt nem hosszútávon jött össze azzal a valakivel, szóval nemtudom mit csináljak.

2012. szept. 2. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy nem azért jött össze mással, mert elb@sztad a tükrös cuccot, hanem mert egyszerűen hozzá vonzódik és nem hozzád? Ha össze akarsz jönni vele, akkor tegyél valamit a cél érdekében. Beszélgessetek, hívd randira, stb. Ne programozz meg képzelegj, mert az önmagában semmit nem ér.
2012. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Ja elfelejtettem odaírni, hogy


Pista jósnő

2012. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Jól vagy?
2012. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Azért jött össze mással, mert rosszul csináltad. Naponta 5 órát kell programoznod magad 2 héten át, tehát 70 tükröt vegyél és akkor sikerülni fog. Ajánlom a drágább tükröket mert akkor csak 4 és fél órát kell.

Mihály jósnő

2012. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én rendesen válaszoltam.
2012. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

oké, én voltam tanfolyamon, habár annyi sikerem nincs még csak kisebbek


azt kell mondjam, hogy a párkapcsolati témát, a szabad akaratot nem szabad(vagy egyáltalán nem is lehet befolyásolni agykontrollal), persze próbálkozhatsz nem azt mondom, csak én úgy látom, hogy ez egy olyan helyzet amiről meg kell tanulni továbblépni:\ szar, sajna tudom

2012. szept. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

forever alone

Rikárdó látó.

2012. szept. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szánlak téged, te alávaló lény.

Legközelebb, ha össze akarsz valakivel jönni, akkor dolgozz meg érte, ismerd meg, érezd vele jól magad, és mutasd meg, hogy olyan ember vagy, akit érdemes szeretni. Az sem árt, ha esetleg tudatod vele, hogy mit érzel, mert elképzelhető, hogy telepatikusan nem fogja megérteni ;)

2012. szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Szia.


Szólj a barátnődnek, találj ki egy kamu témát, és kérd meg, hogy árulja el, mit változtatna meg rajtad.

Pl meséld el neki,hogy van egy lány,akit nem rég óta ismersz,de nagyon tetszik neked.De ne áruld el,hogy Ő az...

Aztán mondd neki,hogy te nagyon megbízol az ő izlésében, tudod hogy van szépérzéke, és szeretnéd ha elmondana rólad egy kritikát. Namost,ha megtudod a kritikát, akkor megtudod mit kell változtatni magadon,hogy a csaj összejöjjön veled. Azért ne úgy kérdezd tőle,szemtől szembe, hogy "mi a baj velem áruld el?" mert akkor nem fogja megmondani az igazat... Tudni illik minden barát hazudik, és minden barát azt hazudja,hogy ninc velünk semmi baj. igy meg ha más nőt találsz ki, kicsit féltékennyé is teszed:) azt szeretik ám a nők:)

2012. szept. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Inkább programozd le Pascalban :D


program szar;

uses crt;

begin


nemtudom hogy van tovább :D

2012. okt. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!