Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudom elérni agykontrol...

Hogyan tudom elérni agykontrollal, hogy találkozzak valakivel?

Figyelt kérdés
Nyílván olyan valakiről van szó,akivel csak egyszer futottam össze,és azóta nem láttam.Itt nem játszik az,hogy felhívom,vagy írok neki,hogy találkozzunk.
2015. febr. 22. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én elképzeltem azt hogy létrejött a kapcsolat, együtt vagyunk, beszélgetünk, stb. Viszont akkor még nem hallottam az agykontrolról és teremtő képzeletről, ezért jól megdöbbentem mikor mindaz valósággá vált. Csak kissé soká, bár közben más gondok adódtak az életben amik elterelték figyelmemet.

Persze előnyös ha legalább nagyjából tudod hol lakhat vagy egyéb információid vannak róla.

---

Aztán mikor elém került az Agykontrol, akkor meg azon döbbentem meg hogy nahát, ennyire rohanó lett modern világunk hogy le kell írni hogy a fejem nem csak sapka hordására való? :))

2015. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Facebookon bárkit megtalálsz. Nen tudtam egy lány nevét, nem is kerestem és mégis megtaláltam.
2015. febr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Épp ez az,hogy semmit sem tudok róla,csak láttam,odajött és elrohant
2015. febr. 22. 17:33
 4/17 anonim ***** válasza:
Furcsa dolog ez a déja vu, a kérdéseddel kapcsolatban is előjött. Nem tudod az okát?
2015. febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 vattacukor elefánt ***** válasza:
Elgondolkozol, hogy ki lehet, mennyi a valószínűsége hogy megint felbukkan ott, és mikor, vagy mi alapján találhatnád eg másképp, pl közös ismerős? Az agyadnak kb ennyi köze van hozzá, a többit rajtad áll. (persze tudom itt arra megy ki a játék, hogy te elképzeled s akkor biztos találkozol vele, de ez sajnos csak hiú ábránd)
2015. febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudok róla.Soha életemben nem láttam.Odajött tüzet kérni,megköszönte,aztán elrohant.Utána két nappal még láttam egy pillanatra de aztán eltűnt.
2015. febr. 22. 17:38
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha kétszer láttad nagyjából azon a helyen, az már egy hasznos nyom. Mert a közelben lakhat, oda járhat iskolába, stb. Ha a város nevét tudod már az is jó nyom. Akarat és kitartás kérdése és meg vagyok győződve róla hogy mindenkit meg lehet találni.
2015. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A buszpálya udvaron láttam.De nem tudom a busz nevét amelyikhez sietett.Gondolom ugyan abba a városba járunk suliba,de hogy ő honnan jön,azt nem tudom .
2015. febr. 22. 17:44
 9/17 anonim ***** válasza:

A napra emlékezz vissza és az órára amikor láttad, meg arra hogy melyik kocsiálláshoz siethetett. Aztán abban az időben nézelődj a többi napokon is. És ha meglátod, és ha netán mégsem szólítod le akkor se teketóriázz, végy te is jegyet arra a buszra és azt is megtudod hol lakik. Onnantól már gyerekjáték megtudnod hogy hova jár.

Egyszer én egy nap alatt megtaláltam olyan valakit akit magánnyomozók sem találtak évekig. Ami nem meglepő, ha úgy kezdik hogy jó napot kívánok, XY magánnyomozó vagyok...

2015. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen csak az a gáz,hogy egy busz kitakarta a mögötte lévő 4 buszállást,szóval nem láttam semmit
2015. febr. 22. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!