Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal miket lehet elérni?

Agykontrollal miket lehet elérni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olyan embert az életembe aki viszont szerelmes belém. Már nagyon sokszor estem pofára.
2015. febr. 22. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A csillagokat.
2015. febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%

nincs kifejtve a kérdés

az agykontroll áltudomány

2015. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
A pénztárcádat kiüríti, és az idődet elveszi. Ha ez a cél, hajrá :D
2015. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul közelíted meg a kérdést. Ha ettől várod a csodát, megint pofára fogsz esni.

Csak az találja meg (szerintem) a párját, akire vágyott, aki rendben van magával és a környezetével. Ebben segíthet az agykontroll - ha boldog vagy társ nélkül, ragyogsz, vidám vagy, törődsz magaddal, vannak hobbijaid, aminek hódolsz, barátok,család, soprt tölti ki a hétköznapod, egyszer csak betoppan a nagy ő.

Én szoktam agykontrollozni, 1 éve lettem független, és megpórbáltam ebből a helyzetből a legtöbbet kihozni. Nyárra már teli volt a naptáram minden napra programokkal, azt mondták kivirultam, ragyogok, vidám vagyok. Már csak egy társra vágytam, akivel ezt megoszthatom. Csak szívembe nyilat a magány érzése, mikor szerelmespárokat láttam. Aztán novemberben betoppant egy férfi az életembe, aki azt mondta ez az életvidám nő kell neki. Életvidám pedig a agykontroll gondolatmenete alapján váltam egy év alatt.

Hát így lehet bármit is elérni AK-lal. :)

2015. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Missi_Key ***** válasza:
A szeretet azon kevés dolgik egyike amit még ak-val sem lehet kierőszakolni. De hajrá..azt meglelheted aki magától is szeretne, csak meg ne változ...
2015. febr. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!