Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sulyos csaladi problemara...

Sulyos csaladi problemara megoldast keresek?!

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok. Nagyon sok pozitiv konyvek olvasok, agykontrollozok is, minden nap. A szuleim is csinaltak regen. A csaladom penzhianyban szenved 2 honapja, nagyon nay minuszban vagyunk, raadasul nagyon messze jarok iskolaba, 200 km-re az otthonomtol es nagyon koltseges az egesz. Szinte mar nem tudok visszamenni sem. Nos azok az emberek segitseget kerem akik ilyen teren hasznaltak az agykontrollt. Az anyukam ongyilkos akar lenni, apukam egyre betegebb. Elvesztettuk a kocsinkat, laptopot es lassan a tv-t is. Elhiszem hogy a szuleimnek ilyen helyzetben nehez pozitivan gondolkodni.. de egyszeruen magukkal vonzzak ezt a gondot es csak halmozodik. En hogy ilyen messze vagyok, egyre jobban felek hogy anyat vagy apat elvesztem. Milyen tanacsokat adjak nekik, vagy mit tegyek hogy hasson rajuk ez a pozitiv gondolkodas? Kerlek segitsetek!

2015. febr. 28. 13:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok helyesirasi hibaert. De a lenyeg benne van
2015. febr. 28. 13:06
 2/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültetek, de itt nem segít az ha könyveket bújnak.

A szüleidnek addig kéne mászkálniuk a városban, és házalniuk munka után amíg valaki nem alkalmazza. Munkát kell keresniük. Ilyenkor lejjebb kell vinni az igényeinket, hogy hol akarunk dolgozni és hol nem, és el kell vállalni mindent ahol ha a létminimumot is de fizetik. Legyen az takarítás vagy gyári munka.

2015. febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Az agykontroll igen mély téma és nem bántásból írom, de hobbi szinten nem fog használni semmit.

Sajnos nem tudok okosat mondani.

Hány ma igen befolyásos és gazdag ember "kezdte" ilyen családi problémákkal.

2015. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Elöző vagyok. Gondolom tényleg nagyon nehéz lehet. Szüleid nézzenek munkát, legyen az bármilyen is. Budapesten éltek? Ha nem, akkor az egyik szülőd próbálkozhatna itt is.
2015. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most csak apukam nem dolgozik, tavaly ilyenkor majdnem hogy milliomosok voltunk. Hirtelen meg mindent elvesztettunk. Nem pesten elunk. Neha dolgozik csak keveset. A betegsege miatt nem tud kulfoldre menni, de nincs penz a mutetre sem. En igazabol szinte a magam modjan eltem jol es mindig is jol ereztem magam, de most ez nagyon lehangolt. Az agykontrollt sem hobbibol kezdtem el, bizonyos celok eleresere is hasznalom nagy sikerrel. Itt viszont meg vagyok/vagyunk akadva.
2015. febr. 28. 14:07
 6/11 Legoman ***** válasza:
39%

Én is azt javaslom, hogy itt legyen az agykontroll mellékes, és keressenek a szüleid munkát valahol.

De, ha tényleg szeretnél egy könyvet, akkor vedd meg ezt:

Rhonda Byrne - A varázslat

Megtanít hogyan legyél hálás még egy ilyen helyzetben is, és hogyan gondolkodj pozitívan még ilyenkor is. Megtanít arra, hogy hálásnak kell lenni azért, amid van, minden egyes forintért bármilyen kis pénz is legyen az, még 10 ft-ért is. A munkáért is, a egészségedért is, és azért, hogy hogy életben vagy. Hisz ez nem a világ vége, nem szabadna hagyni, hogy a pénz vezéreljen, ha nincs pénz, akkor nincs pénz, de az nem igaz, hogy nem is lehet szerezni.

2015. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

El kell felejteni ezeket a misztikus dolgokat, butaságokat.

Kontrollozás és a gondolkozás a pozitív gondolkozáson helyett tenni kellene valamit. Értelmileg is fel kellene nőni.

2015. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Legoman ***** válasza:
41%

Ahhoz, hogy sikeres legyél pozitívan is kell gondolkodni.

Ha mindig csak nyafog az ember ezen azon, akkor azt vonzza be. De amikor nem nyafog, hanem a helyzetét elfogadja, és megpróbál tenni azért, hogy mindene jobb legyen, akkor az jobb is lesz. Ez így működik.

Hasonló hasonlót vonz.

2015. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mar olvastuk azt a konyvet. Apukam keresne a munkat ha nem volna beteg. Meg persze dolgozna is hogyha nem hatraltatna ot most a betegseg. Nincs jo allapotban. Anyukamnal ugye megvan a fix helye, o teszi a dolgat es segit. Csak az idegessege es a viselkedese mar nem a regi. Nekem pedig vegig kell neznem. Most igy en is cselekszem, segitek es mellettuk vagyok igy is, (foleg apukam mellett) es ha tudnek szivesen bevallalnek akarmilyen melot. Koszonom a segitseget!
2015. márc. 1. 15:13
 10/11 Dolores55 válasza:
Nehéz a helyzet. A segítségkérésed viszont nem értem. Miben segíthetnék? Anyukád dolgozik. Van jövedelme. Előző időben "majdnem milliomosok" voltatok. Abból nem maradt? Sajnálom, de úgy érzem az igényekből nem nagyon szeretnétek leadni, pedig azt kell. Dolgozni, dolgozni dolgozni kell! Mindegy mit, de a siránkozás nem oldja meg a problémát.
2015. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!