Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sulyos csaladi problemara...

Sulyos csaladi problemara megoldast keresek?!

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok. Nagyon sok pozitiv konyvek olvasok, agykontrollozok is, minden nap. A szuleim is csinaltak regen. A csaladom penzhianyban szenved 2 honapja, nagyon nay minuszban vagyunk, raadasul nagyon messze jarok iskolaba, 200 km-re az otthonomtol es nagyon koltseges az egesz. Szinte mar nem tudok visszamenni sem. Nos azok az emberek segitseget kerem akik ilyen teren hasznaltak az agykontrollt. Az anyukam ongyilkos akar lenni, apukam egyre betegebb. Elvesztettuk a kocsinkat, laptopot es lassan a tv-t is. Elhiszem hogy a szuleimnek ilyen helyzetben nehez pozitivan gondolkodni.. de egyszeruen magukkal vonzzak ezt a gondot es csak halmozodik. En hogy ilyen messze vagyok, egyre jobban felek hogy anyat vagy apat elvesztem. Milyen tanacsokat adjak nekik, vagy mit tegyek hogy hasson rajuk ez a pozitiv gondolkodas? Kerlek segitsetek!

2015. febr. 28. 13:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Imádok olvasni, de én is a második válaszoló válaszát erősíteném meg.


Illetve a jelen helyzet elfogadását gyakorolnám, ha ez megvan, akkor Legoman által is írt hálát.

2015. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!