Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Meditációban hogyan lehet...

Meditációban hogyan lehet kizárni a külső hangokat? Egy szobában élünk a szobatársammal, és ha csak egy kicsit is mozog, kizökkent

Figyelt kérdés

De meditálni szeretnék, viszont így nem tudok koncentrálni, mivel mindig késztetést érzek, hogy kinyissam a szemem, mert nem tudok úgy meditálni, hogy ő közbe mászkál előttem


Egy szobás helyen élünk mivel ez volt a legolcsóbb, ja és nem vagyunk barátok csak szobatársak :\



2015. márc. 8. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Azonos a nemetek?

Soha nem vagy egyedül?

Nincs más hely?

Kell a csend?

2015. márc. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen azonos, de ez miért számít?

Csak akkor vagyok mikor éjfélkor elmegy dolgozni, heti 3x, vagy kondizni de akkor csak másfél órát, ezeket mindig ki szoktam használni, ha nem kell korán kelnem másnap


Nincs más hely, mivel itt élek


Jaja, kell, mivel meditálni akarok

2015. márc. 8. 11:51
 3/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok ideges rá, nem vagyunk haragban, néha beszélünk de ennyi
2015. márc. 8. 11:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Füldugó, bekötött szem.
2015. márc. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A zavaró tényezők nem jelentenek akadályt, csupán nehézséget. Ha megfelelően tudod koncentrálni a tudatod egy belső pontra, a külső hatások elkezdenek távolodni. Ne add fel!
2015. márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Kösd ki az àgyhoz, tapaszd be a szàjàt, megse tudjon moccanni, és zàrd be az ajtót
2015. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ezek a kommentek inkább nevettetnek mint hasznosak, de azért köszönöm! :D


5ös, igen, ezt mondogatom én is de amikor random mocorgást hallok, egyszerűen a késztetés, hogy kinyissam a szemem annyira erős, hogy nem bírok, egyszerűen képtelen vagyok befelé figyelni, pedig nagyon is akarok, bízom benne, hogy idővel javulni fog

2015. márc. 8. 15:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Zàrd ki a hangokat. Nem egyszerű feladat tudom. De egy megnyugtato dallam amiben pl csak zongora v csak akusztikus gitár hang van segít. Probald meg. :=)
2015. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha kizökkent akkor nem vagy meditációban.
2015. márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Meditáció és a koncentráció nem ugyanaz!


Mint ahogy a meditációs tábor és a koncentrációs tábor sem

2015. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!