Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal lehetségesek...

Agykontrollal lehetségesek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

A fehér bőrömet szeretném szép napbarnítottá tenni, nőni 10 cm-t, a hajamat megnöveszteni, valamint egyéb kis változtatások. Tudom most majd kapom az osztást, hogy nins is agykontroll. De van. Azt nem értem hogy ha daganatot el lehet tüntetni meg végtagot növeszteni akkor miért kételkednek olyan sokan az efféle változtatásokan, amiket az imént felsoroltam.

Kérem csak azok írjanak, akik valóban értenek ehhez!! :)



2012. szept. 5. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, csak fölösleges. Tényleg arra kellene használni, hogy előbbre juss, nem hogy a látszatnak adj.
2012. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem nekem írtál PM-ben? mondtam, hogy írd le az MSN-ed és elmondom hogyan lehetséges. Egyébként szerintem rejtelmesrengeteg a fizikai testtel is épp ugyanolyan fontos foglalkozni, mint a lélekkel. Lehet, hogy időpazarlás lenne neked, de aki teljes mértékben az anyagi világban akar élni (kb. az emberek 98%-a) azt leginkább a külseje érdekli.

A fehér bőrt barnává lehet tenni, lehet nőni 10cm-ert, a hajra is lehet használni. Itt a GYIK-on is olvastam, hogy valaki sikeresen használt a hajára. Sőt még olyan dolgokra is képes az elme, hogy el se tudod képzelni.

2012. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tudok privátot írni :(
2012. szept. 5. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:

ilyenek nem lehetségesek, mert ezek nem nélkülözhetetlen dolgok, kisebb testel is ugyanugy lehet élni

az már más tészta hogy valakinek nincs lába és évekig sóvárog utána ill imádkozik, ott közbeavatkozhat vmi rejtett mágia de sose a kivánságaink szerint müködik.

2012. szept. 8. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!