Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez működhet? A csávó állítja,...

1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Ez csak véletlen volt vagy éppen ő tett arról hogy az a lóhere ott legyen. Ahogy láttam, igazából a negyedik levél nem csatlakozik a szárhoz.
2015. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem találom a kérdés mezőt :'(

Egyébként hülyeség.

2015. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
31%

No, van olyan hogy agykontroll, meg azt is mondják az ember gondolata kihat a másik emberére, hawkings erő vs erő.

És tapasztaltam ilyen hasonló véletlen egybeesést egy kétszer, nem fektettem nagy hangsúlyt rá. Agykontroll könyvben is benne van, minél sűrűben gyakorolja az ember annál sűrűbbek a véletlen egybeesések. ezt ilyen iróniával fogalmazta meg a kétkedésekre vonatkozóan.

A vonzás törvénye önmagában egy szelet jelenség az összképben, minden esetre elmondható hogy valami van.

Szóval működHET. Ha azt kérdezted volna hogy működik-e, akkor kevésbé magabiztosan de még akkor is igent mondanék :) Mindent nem tudok

2015. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ez fantasztikus!


Hogy hívják a Mestert? :DDDD

2015. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A kérdés mező az ami nagy félkövér betűvel van írva, az tölti ki. Egyetemi tanár az illető, nevét nem tudom. Az emberi agy hogyan manipulálhatja a környezetét, ezt nem értem, ha működik, miből gondoljátok? Nem ismerek a törvényre logikus működési elvet, fizikailag ellentmondásos.
2015. márc. 15. 20:07
 6/11 A kérdező kommentje:
Még 1 dolog, a kisebb levelet azzal magyarázta, hogy utólag is odanőhetett a meditációk hatására...
2015. márc. 15. 20:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Csináltam egy szimulátort :) Mindenkinek sok sikert!

[link]

(9999 háromlevelű, 1 négylevelű)

2015. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megtaláltam! kb. 40mp alatt
2015. márc. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Angelo84 ***** válasza:
50%

Engedjétek meg, hogy elmeséljek egy rövidke kis történetet. Van egy nagyon kedves ismerősöm, és egyszer meglátogatott engem. Sétálgattunk, beszélgettünk, és leültünk egy padra. Szóba jöttek ilyen spirituális dolgok, hogy lehetséges az, hogy érezzük egymást, érezzük az állatok, növények, stb. jelenlétét. No mondom, hát akkor teszteljük, és a padon ahol ültünk, volt mögöttünk egy füves terület. Ahol el-elszórva pár darab nagyjából fél négyzetméteres lóherecsapatok tanyáztak. Kérdeztem ezt a kedves ismerősömet, hogy a legközelebbi ilyen fél négyzetméteren vagy e négylevelű lóhere, hogy érzi e. Azt mondta igen, van, és nagyjából 30 másodperc alatt kapásból hármat kiemelt erről a fél négyzetméterről. Elmondta a technikát, és a negyedik egy rövidke másodperc alatt pedig én húztam ki.


Ezt a sztorit nem köteles senki elhinni, de ettől függetlenül azért, mert valaki nem hiszi el, még ugyanúgy igaz. El is raktam ezt a négy négylevelű lóherét egy könyvbe.

2015. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Volt a zsebében....

Az ábrától meg kijön a szemem :D

2015. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!