Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy ne idegesítsen valami...

Hogy ne idegesítsen valami ami idegesít? Ti eltudtátok érni bármiről legyen szó?

Figyelt kérdés

AKÁRMIRŐL..emberek idegesítő szokásairól, vagy pl ha valaki hangosan nyelv, böfög blabla..


Mintha nem lennék ura magamnak, pedig amennyire tudom kontrollálom ezt az idegességet, de nem egyszerű ha egyszerűen ingereli az idegeimet



2015. márc. 29. 00:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak dolgok, amik jogosan idegesítenek.

De ha elborul az agyad, az már nem annyira jó...

Mit érzel pontosan?

2015. márc. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elmegyek sétálni mert tüdőgyulladásom asszem és idegesít. :D
2015. márc. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Luci - jobbulást


Kérdező, gyakorolj több önkontrollt. Járj keményebb edzésre, csinálj harcművészetet vagy meditációt komoly szinten.


De valamit nekem sem sikerült elsimítanom magamban. Ha valaki éjjel fuldoklik mellettem (halálra horkolja magát) úgy átlagos fáradtság esetén nem tudok normálisan aludni. Egyszerűen zavar a fuldoklása, túl jónak születtem. Gyerek sírása dettó, nem tudom ezekkel lehet-e kezdeni valamit, de úgy általában ignorálható egy csomó inger. Semleges tudatállapotra kell törekedni, lehetőleg mindig.

2015. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Legoman ***** válasza:

Annyi a titka, hogy nem foglalkozol vele. :)

Tudom, hogy mondani könnyű, de próbáld meg az egyik füleden be, másik füleden ki módszert. Hagyd rá, hagy böfögjön, ha neki jól esik.

Ha nem megy, akkor próbáld ki a meditációt, és csendesítsd le az elméd. Ha az elméd csendes, addig nem fog beszélni, míg nem kérdezed, azután ismét csendes. :)

2015. márc. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Az egyik új kolleganöm egy gyulesen a nagy csendbe nekiallt lassan lassan rágni egy almat, gondolta, ha lassan rágja kevesbe zavaró. Pedig pont idegtepöbb lett mert ugy ereztem sose lesz vege! Lassan hersegte csamcsogta nyammogta, leirhatatlan volt!

Mikor tepte le a falatot feje reszketett!

Sose bocsatom meg neki! Szerencsere nem volt nalam balta!!!!

2015. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elképzelem, hogy oda vágom a falhoz az illetőt, és ő lasssan , véres csíkot hagyva, lecsurog a falról. Vagy ha tudok, minnél messzebre megyek tőle. Vagy hirtelen kérdezek tőle valamit, hogy beszéljen, így abba kell hogy hagyja az idegesítő tevékenységét.
2015. márc. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fogd fel poénnak, v oda se figyelj.
2015. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
tekerj rá egyet aztán minden jólvan :D
2015. márc. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 *Ana Van Der Val* ***** válasza:

Egyszerűen meg kell kérni, hogy ne csinálja a jelenlétedben, mert zavar.


Viszont ha maga az illető lénye idegesít, vagy ha az adott személy nem ért a szép szóból, az más kategória. Ez ugye a rosszabbik verzió, ilyenkor abszolút egyedi esetekről van szó, és a megoldásáról inkább nem nyilatkoznék.

2015. márc. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vedd figyelembe, hogy két dolog miatt nem szabad idegeskedni:

1.: amin tudsz változtatni és

2.: amin nem.

Tenivalód:

1.: változtatás,

2.: belenyugvás.

2015. ápr. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!