Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Idegrángás? (lent)

Idegrángás? (lent)

Figyelt kérdés
Üdv, sok idegrángásom van, sokat vagyok feldúlt és remegnek az izmaim, így pattognak vagy nemtom, sokszor egy óráig is folyamatosan és csak még idegesebb leszek és még jobban rángatóznak, meg a kezem is remeg, mit csináljak? Ez még lehet jobb is, vagy ennél már csak rosszabb lehet? Gyógyítható? Hogyan legyek nyugisabb? Idegesít a sok primitív biomassza és nem tudom magamat másnak kiadni, nem megy és így meg azt hiszik a *** fejükkel, hogy **** vagyok, pedig ők a hülyék. Van a mondás hogy ha meghaltál csak a környezetednek fáj, ugyanez ha hülye vagy. De a környezetemben is mindenki primitív, más gondolkodásmódú és ez nagyon idegesít. Mit tegyek?

2015. márc. 29. 11:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
bocs ha rossz a kategória.
2015. márc. 29. 11:47
 2/13 anonim ***** válasza:

Rossz a kategória. Fordulj orvoshoz!


Vagy ha nem akarsz gyógyszert szedni akkor keress egy jó terapeutát. Illetve Milgamma (B vitamin komplex) szedése mindenképpen ajánlott.

2015. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám van, csak nálam a primitíven viselkedők pszichogén köhögést váltanak ki.

Akit érdekel miféle köhögés ez:

[link]

Sajnos nálam csak a kiváltó ok megszüntetése szokott segíteni. Nem lakom túl messze a határtól ezért ha átmegyek Ausztriába, ott mint ha egy kapcsolót fordítottak volna a másik helyzetébe, egy csapásra megszűnik a köhögésem. De például a hazai boltokban képtelen vagyok beszélni a köhögés miatt, mert érzem a dolgozók feszültségét amit a vasárnapi boltbezárás és bércsökkenés okozott nekik. Vagy a primitív és agyatlan viselkedéstől is köhögök.

Szerintem nincs szervi bajod neked sem. Egyszerűen kényes vagy a környezetedben élők viselkedésére. Esetleg nyugtató teakeverékkel megpróbálkozhatsz, az ilyen gyógynövényeknek nincs káros mellékhatása. Persze azt vedd figyelembe hogy a tanulást vagy a munkát ne befolyásolja az utóbbi. Ha nem segít, akkor sajnos lehet hogy neked is azon kell gondolkozni amin nekem: Kiegyensúlyozott országba költözés, esetleg hazai csendes falu vagy tanya. Az utóbbit nem viccnek szántam, hanem megfigyeltem hogy az érintetlen természetben sincs köhögési panaszom. Ezért hajlandó vagyok ott tanyát venni ha szükséges. Az is jobb mint napi 24 órában köhögni.

2015. márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha lesz rá lehetőségem, biztos elköltözök egy csendesebb (ha nem teljesen különálló) faluba, vagy tanyára.
2015. márc. 29. 12:43
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha kimész például egy csendes faluban lakó ismerősödhöz vagy csak olyan helyen vagy, ott is jelentkezik ez a panaszod? Nem lepődök meg ha ott nem. Persze nálam az egykori szülőfalumban is jelentkezik a panasz, mivel a hazai brókerbotrányról ott is hallottak az emberek és emiatt érzem a bennük lévő feszültséget. Pedig ott áll üresen a falu szélen a szülői ház. Nálam idehaza például a bakonyi tanyavilág jön be, valamint Ausztria.

Szabadidődben próbáld ki hogy egy tanyavilágban vagy csendes faluban elmúlik-e a panaszod. Vagy ha nem laksz messze Ausztriától akkor ott tartózkodva is próbáld ki. Ha az utóbbi helyeken egyáltalán nem jelentkezik, akkor az lehet amit a 3-as válaszban írtam, az adott emberi környezetre vagy érzékeny.

2015. márc. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szokj le a cigiről
2015. márc. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A cigaretta nyugtató hatású :) A kezem nem azért remeg.
2015. márc. 29. 13:58
 8/13 A kérdező kommentje:
Mivel nem is cigizek másrészről.
2015. márc. 29. 13:58
 9/13 anonim ***** válasza:

A 3-as és 5-ös vagyok. Pontosítanám hogy nálam a hazai tanyavilágban vagy Ausztriában bárhol való tartózkodás mit jelent. Mert segíthet a kérdezőnek is a pontosabb ok megtalálásában. Ha nálad is pszichés okról van szó.

Nálam a lényeg az, hogy kizárjam életemből a hülyéket és gazembereket. Vagy legalább ne uralkodhassanak rajtam. Úgy fogalmaztam ahogy ismerősök közt is mondani szoktuk. Vagyis ne dominánskodhassanak rajtam például éjszakai randarírozó részegek, ne zavarhassák nyugalmam. Vagy ne csapkodják faragatlanul a társasház ajtaját mint valami téeszcsé istállóban. (Ha meg mégis csapkodja akkor legalább hosszasan bőgjön is mellé amiből tudom hogy megjött az egyik tehén a legelőről és nem ember jött be). Hanem legyen a környezetnek egy minimálisan elvárható kulturáltsága.

A másik meg hogy kizsákmányoló vagy csaló félék se dominánskodjanak. Például legyek független a közműszámláktól, hisz például sok társasházban szedik a magas közös költséget a nagy semmire. Mert a lakót csak profittermelő tojótiknak vagy fejőstehénnek nézik.

Az említett hülyéktől és gazemberektől idehaza jó "óvóhely" a tanyavilág. Bár azt megjegyzem hogy az ötvenes évek padlássöprései még oda is elértek. És a mai globalizációtól a tanyavilágok sincsenek teljes biztonságban, például bármikor átszelheti egy autópálya. Továbbá jó óvóhely egy olyan ország is ahol nagy a társadalmi kiegyensúlyozottság és kulturáltság. Például Bécs a világ legélhetőbb városa. (Persze ott is van például közös költség, de ott a lakók kapnak is érte cserébe valamit. Például vélhetően nem szakad le az erkély vagy nem esik a tetőcserép a járókelő fejére).

2015. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igaz, arra gondoltam veszek egy telket, most Pesten élek, borzasztó rossz hely, ne is említsem, lomtalanítás van, mindenfelé járkálnak a romák hogy nem merek utcára lépni, mert már jönnek is hogy nincs-e egy kis apróm. A menekülés az egyetlen megoldás. Még egészségtelen is, hogy mindenütt szmog van, oxigén 0.
2015. márc. 29. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!