Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rángatózik egy ideg, tikkel...

Rángatózik egy ideg, tikkel valami a jobb lábam combjában. Félek. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Úgy mind ahogy a szem szokott rángatózni, úgy lüktet a combomban is valami. Van hogy gyorsan van hogy lassabban. Ma jött ez elöször ki. Iskolában is már mikor ültem a padban, és most is. Nem áll el.

Nektek is volt ilyen? Mi lehet ez? Betegség?



2013. nov. 12. 21:41
 1/8 playka válasza:
Én szerintem nincsen semmi gond. Általaban magnezium hiány is okozhatja ezt, vagy lehet hogy meg lett egy kicsit eroltetve az izmod. Nem gyalogoltál vagy nem csináltál valami edzést ?
2013. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon sok könyvet cipeltem haza. Ennyi volt a megerőltetés.

Magnéziumhiányra jó lenne a boltból tökmagot vagy napraforgómagot enni? pl szotyit?

Persze ha csak nem múlik el holnapra.

2013. nov. 12. 21:52
 3/8 Skywalker33 ***** válasza:

semmi gond, nekem is van pár évente egy ilyen.

az első 3 napig tartott pont az érettségi alatt.

sóhiányra gyanakodtam de lehet akármi, még aludni sem tudtam tőle.

viszont egyszercsak elmúlt :)

t

2013. nov. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Még ma is folyamatosan ez van.

És annyira zavar. Néha eláll egy 2 perce, és csak ülésnél vagy fekvésnél jelentkezik, meg ha gugolok akkor is érzem.:(

2013. nov. 13. 13:55
 5/8 anonim válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni.Volt,hogy több napig egyfolytában volt hogy abbamaradt.Van,hogy a szemhéjamnál is érzek ilyet.
2013. nov. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem minden nap többször van ilyen,a kezem,ujjam,nyakam,szemem,combom,fenekem....Minden nap,és nem múlik el.Elég rossz,de majd megszokod.
2014. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Vagy magnézium-vitamin hiány,vagy pedig túl sok koffein.Hagyd abba a kávét,és a kólát...Vagy pedig epilepszia de erre kicsi az esély.
2014. jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

epilepszia az tuti nem....

Nekem is volt,de elmúlt a combomnál és a szemhéjamnál is.

Néha nagyon ritkán van,ha megpihenek.De az se most volt már.

2014. jún. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!