Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az lehetséges, hogy hipnotizác...

Az lehetséges, hogy hipnotizációval vissza lehet tekinteni az előző életünkbe?

Figyelt kérdés
Barátom mesélte, hogy őt egyszer így visszavitték az 1800-as évekig. Lehetséges ez?

2015. máj. 23. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

De egy repülő delorean-nal igen csak szereznedkell egyet. [link]

2015. máj. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Titusztitusz ***** válasza:
Igen...Lehetséges a dolog...Sőt, időnként akadnak olyanok is, akiknek mindehhez még hipnózisra sincs szükségük...
2015. máj. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szóval ezt akár egyedül is meg lehet csinálni?
2015. máj. 23. 11:30
 4/6 Titusztitusz ***** válasza:
Amennyiben tudod saját magadat hipnotizálni, úgy lehetséges a dolog...De ha félreértetted az írásomban olvasottakat, akkor pontosítok kicsit:Vannak olyan emberek, akik képesek HIPNÓZIS NÉLKÜL IS visszaemlékezni az előző életükre...Főleg kisgyermekkorban fordul elő az ilyesmi...
2015. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Spirituális fejlődésünk nagy részében el vannak zárva előző életeink emlékei. Ez nem véletlenül van így, utunk nagy részén még nem vagyunk felkészülve arra, hogy az egészet átlássuk.


Vannak akik utolsó itt töltött életeik során a megviládosodást közelítve maguktól visszaemlékeznek előző életeikre, nyilván ők már olyan fejlettségi szinten állnak, hogy ez nekik nem jelent nehézséget.


Vannak akiknek egy hiteles spirituális vezető jelez, ha készen állnak erre és avatja be őket olyan technikába amelyet maguknak el tudnak végezni.


Viszont csak úgy magunktól hipnózissal vagy más eszközzel visszanézni az szerintem veszélyes. Sajnos sokan őrültek bele abba, hogy felügyelet nélkül veszélyes spirituális gyakorlatokat végeztek.


Én nem ajánlom, hogy ilyesmivel foglalkozz, én sem teszem. Helyette az önismeret tudom ajánlani, ismerd meg magad, a tudatalattid különböző rétegeit, nem kell egyből a legmélyebb szintekre ásni és előző életekben kutakodni. Kit érdekel az? :) Ezt az életet kell jól megélni, ez az egyetlen feladatod!

2015. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

"hipnotizációval" nem, sőt hipnózissal is kétséges!

Emlékszem, először 1096-ban próbáltam, akkor sem sikerült...

2015. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!