Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Azt mondják az alfa állapotban...

Azt mondják az alfa állapotban jobban hat a vonzás. Az lehetséges, ha ilyenkor sokat koncentrálok egy személyre, akkor találkozhatok vele?

Figyelt kérdés
Volt egy lány nemrég,aki odajött hozzám az utcán,de se a nevét nem tudom,se azt hogy merre lakik.Alfa állapotban ha sokat koncentrálok rá,és arra hogy összefutunk megint valahol,vagy találkozunk akkor ez megtörténhet?
2015. febr. 22. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdekes szituáció.Ezt kipróbálom.Szerintem minden bizonnyal sikerülhet több gyakorlat után.Lehet,hogy ír róluk a neten valamit.
2015. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És hogyan kéne gyakorolni?Alfa állapotban mire koncentráljak?Hogy ottvagyok vele és beszélgetünk meg minden?
2015. febr. 22. 11:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogyan hatna a vonzás?
2015. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem szabad befolyásolni mások érzéseit előző.Vagyis ezt hallottam.Bár attól még lehet találkozni vele.

Kérdező pontosan így.Csak éld bele jobban magad.

2015. febr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát,ha bejön(márpedig remélem hogy minél hamarabb bejön) én ott helyben sütök egy tortát
2015. febr. 22. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Mások érzéseit, mi? Egyáltalán "alfába" sem kellene lemenni, ha csak nem akartok "bevonzani" valami démont. Ha egyáltalán "le tudtok menni" abba az állapotba, az pont olyan, mint amikor valaki kábítószerezik, vagy lerészegedik. Megnyitja a lelkét a szellemvilágnak, és azok be is mennek, hogy uralkodjanak rajta. Mit gondoltok, a sámánok csak fantáziálnak, amikor beszívnak? Nem.
2015. febr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, fingod nincs az agykontrollról, beszélsz hülyeségeket.


Légy erős: te is szoktál alfaállapotban lenni.

Mindenki. Mielőtt elalszol, az pl alfaállapot.

2015. nov. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!