Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollosok! Hogyan...

Agykontrollosok! Hogyan programozzam be hogy nem felek a repulestol?

Figyelt kérdés

13 eves koromban voltam gyerek agykontrollon,de soksok mindent elfelejtettem,vagy nem olyan tiszta :(

A problemam az,hogy mindennel jobban rettegek a repulestol..egyreszt teriszonyom is van,masreszt panikbetegsegem is volt,es felek hogy fent az ijedtsegtol ramjonne a roham.. Ugyanakkor nagyon szeretnek utazni es ugytunik lesz is ra lehetosegem,szoval szeretnem beprogramozni hogy nem szorongok a repulon,jol vagyok,es elvezem az utat.:)

Hogyan csinaljam?mennyi idobe fog ez teli? Ha valaki reszletesen leirna nekem azt nagyon megkoszonnem.

18/L


2015. máj. 28. 06:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Ne azt programozd, hogy nem félsz, hanem azt, hogy milyen kellemes érzés repülni, milyen gyönyörő minden odafent ha kinézel az ablakon.
2015. máj. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

szerintem biztosabb módszer, hogyha utána olvasol, hogy mekkora esélyed van repülőgép balesetet szenvedve meghalni, vagy egyéb más módon.

nagyon kicsi esély van rá. gondolom nem a legcsövesebb társasággal utaztok, de ott sincs nagy esély balesetre,

mennyi idő az út? ha gondolod akkor előtte levő nap ne aludj, menj el bulizni vagy valami. és akkor elnyom majd a fárattság, végig alhatod az utat.

a tériszony ellen meg azt tudod tenni, hogy nem az ablak mellé ülsz, esetleg megkéred aki ott ül-családtag, hogy húzza be mert nem akarod látni.

de szerintem felesleges ilyen agykontroll izé, anélkül is ki lehet bírni.

én is féltem a repüléstől, de tényleg biztonságos, nem beszélve arról, hogy sokkal rövidebb idő lesz mint ha pl kocsival mennél... és tényleg biztonságosabb

2015. máj. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az biztos jó, ha előtte elmegy bulizni, és fáradtan ül a gépre...mivel fél a repüléstől nem fog tudni aludni, és mivel fáradt, így még rosszul is lehet, mire odaérnek. Vagy már a gépen.
2015. máj. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Varok meg velemenyeket,tanacsokat. :)
2015. máj. 28. 08:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp keress fel egy szakembert, mert minden lelki betegségnek van valami oka, és ez teljesen nem szüntethető meg, amíg az okot nem találod meg magadban. Addig nyugtató bogyókkal (szigorúan növényi!) elnyomható.
2015. máj. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha programozod, hogy nem félsz a repüléstől(azaz ennek a tagadószó mentes változatát), azzal csak elnyomod a problémát. A tériszonyt esetlegesen még le tudod győzni, ha szoktatod magad a magas helyekhez fokozatosan, de a pánikbetegséggel nem sokra mennél elnyomással. Inkább alfában arra kellene választ keresned, hogy mi okozza a pánikbetegségedet, és a tériszonyodat. Ezt alfában feltett kérdéssel egészen nagy eséllyel meg tudod határozni. Ha megvan az ok, akkor azt már el tudod kezdeni feloldani agykontrollos módszerekkel is. Valószínű pár hónapod rámegy, ha nem számoljuk az időt, amíg megtalálod. De mindenképpen megéri nekilátni, amint tudsz.
2015. máj. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
De hisz félsz tőle, ne csapd be magadat.
2015. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pszichologushoz jarok es szedek szorongasoldo gyogyszert..tudom az okat a betegsegem kialakulasanak,es dolgozunk ennek a feldolgozasan es a kezelesen a pszichologusommal. :)
2015. máj. 28. 09:31
 9/12 A kérdező kommentje:
Es a paniktetegseg/szorongasos zavar megjelenese elott repultem.. Kibirtam aztis,bar a felszallasnal potyogtak a konnyeim es szoritottam apukam kezet,tenyleg iszonyatosan rettegtem,de hazafele mar turhetoen viseltem,azt mondtam hogy ez nem is volt olyan veszes.. :) de ennek mar 4 eve.
2015. máj. 28. 09:33
 10/12 anonim ***** válasza:

Ehhez nem kell agykontroll...

Nézz szembe a félelmeddel, tudom könnyű ezt így mondani.

De ha belegondolsz, milyen jó érzés az ha szembe nézel a félelmeddel és legyőzöd azt...

Ui: Bocsánat hogy nem konkrétan a kérdésre válaszoltam.

2015. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!