Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollosok kérlek magyará...

Agykontrollosok kérlek magyarázzátok el hogy ti hogyan "láttok" alfában?

Figyelt kérdés

Én nem értem.

Olvasok rengeteg fórumot és olyan sztorikat írnak, de most nem a sikersztorikra gondolok hanem arra amikor labort terveznek és várják, hogy megjelenjen egy segítő személy aki akár sztár képében is lehet.Elképzelik a gyógyulás folyamatát amiről álmodoznak ...stb

De én nem értem, egy gyakorlott AK-s ezeket tisztán látja az elméjében? Mintha álmodna csak ezt tudja irányítani?

A silva féle könyvben nem olvastam eddig erről, hogy a képzelgés az elmés látás hogyan valósul meg?

Én a Domján alapgyakorlatot szoktam hallgatni és arra szépen el tudok lazulni, de előfordul hogy el el alszom a fejem lecsuklik.

Szóval ha sokat gyakorlok akkor egy idő után én is látok majd az "elmémmel"? Van egy olyan rész hogy képzeljük magunkat egy ideális helyre, figyeljük meg a részleteket.

VAgy képzeljük magunk elé egy képernyőt amibe beleképzeljük a jelen állapotot majd a elérendő célt...stb.

Szeretném ha valaki a saját tapasztalatai alapján elmesélné, hogy hogyan történik ez a képzelgés?!

Tanfolyamra még egyenlőre nincs lehetőségem menni.



2014. jan. 18. 21:42
 1/5 A kérdező kommentje:

És ez a "belső látás" szépen fokozatosan fog kialakulni vagy hirtelen azon kapom magam, hogy a fejemben elképzelt eseményeket tisztán látva tudom majd irányítani ?

Mikor még nem foglalkoztam az AK-val voltak olyan esetek hogy félálomban tudtam irányítani bizonyos dolgokat de csak pár pillanatig. De azt szépen álomszerűen láttam. Ezért szeretném megtudni, hogy ha valaki lemegy alfába és programoz akkor azt ugyanúgy látja mintha álmodna?

Olyan kíváncsi vagyok és én is szeretném ezt átélni.

2014. jan. 18. 21:48
 2/5 anonim ***** válasza:

Hivhatod harmadik szemnek is.


Ez az egész a krisnából jön meg indiából, csak európában agykontrollnak hívják...

2014. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Én végeztem agykontrollt. Néha nehéz képszerűen látni, de van amikor tényleg egy irányított álom valóságosságát éri el az élmény. Nem kell megijedni, ha először nem ilyen.

Fantáziálgatni meg bárki tud, a lényeg, hogy alfa állapotban tedd.

Sőt, ha problémákat akarok megoldani és keresem az okát a múltban, akkor azt is képszerűen, filmszerűen látom. Van amikor viszont csak felvillanó képek.

2014. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. válaszoló. Olvastam a 3. szemről de nem hinném hogy a kettő teljesen ugyanaz lenne.

A 3. szem megnyitása hosszú folyamatot igényel és különböző energiákat entitásokat lehet vele meglátni.

Na én ilyet nem szeretnék átélni.....

3. válaszoló.köszönöm, hogy írtál akkor jól sejtettem, nekem is sokszor van olyan hogy felvillan néhány álomkép miközben agykontrollozok ezek szerint még sokat kell gyakorolnom.

Amúgy aki elvégzi a tanfolyamot egyből sikerül programoznia képszerűen látnia dolgokat vagy utána sokáig kell még gyakorolni?

2014. jan. 18. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:

csukd be a szemed es kepzeld el magad elott azt a szobad ahol a tv van. hany ablak van abban a szobaban?

persze biztos tudod a valaszt de latod is magad elott.

kb csak ennyi az AK "latas". nem egy humbuk.

nekem senki nincs a laboromban mert nem "jott". de igy is mukodik. a labort meg kitalaltam hogy nezzen ki. kb mintha egy lakast terveznel.

a gyogyulas is sima kepzelo ero.

csak valamiert nagy szavakat hasznalnak

:)

2014. máj. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!