Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért nem tudok konkrét...

Miért nem tudok konkrét dologra gondolni? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

"Mágiáztam",és nem tudok konkrét dologra gondolni, mondom magamban, a gyertyának, hogy mit szeretnék, és akkor 1-2 kép pár másodpercre bevillan. De inkább csak el mondom, amit szeretnék.... egyszerűen nem tudom el képzelni a dolgokat ,pl hogy boldog vagyok,vagy akármi .

Hogy lehet ezt megtanulni ?



2015. jún. 27. 01:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Hallgass hozzá zenét: https://www.youtube.com/watch?v=AEmvt0oNPV8

Egyébként meg mitől lennél boldog? Arra gondolj. Gondold el a környezetet.

2015. jún. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Boszimmal "dolgozunk ", zenét nem hallgatgatok, mágia előtt 20 perccel mindent ki kell kapcsolni.... Most pl valamit be akarok vonzani, és arra a konkrét dologra kell gondolni, amit akarok. El képzelni, hogy itt van. Na de nem tudom el képzelni, és rá gondolni ,üresség van :(
2015. jún. 27. 02:28
 3/3 Legoman ***** válasza:

Vedd át az uralmat magad felett. A te gondolataid, akkor irányítsd te is őket.

Meditálj többet, és csendesítsd le az elméd.

A bevonzásnál én nem is nagyon képzeletet, hanem érzést használok. Persze azért kell hozzá minimális képzelet, de én az érzést használom, hogyan fogom érezni magam, ha beteljesül, amit szeretnék stb.

Nálam ez hatásosabb.


De ülj le meditálni, naponta 5-10 percet, ha meditáltál már korábban, akkor te tudod, hogy mennyi időt szánhatsz rá. Kezdőként viszont nem ajánlom egyszerre a sokat.

Ha nincs időd meditálni, akkor ülj le és meditálj!

2015. jún. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!