Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerelmet (nem konkrét személy...

Szerelmet (nem konkrét személyt) be lehet vonzani? Hogyan?

Figyelt kérdés
2014. szept. 28. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszer eljön mindennek az ideje, várd ki türelmesen.
2014. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék örökké várni...
2014. szept. 28. 22:44
 3/11 Ozmium42 ***** válasza:

Speciális mágnes kell hozzá


[link]

2014. szept. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is csak egy embernek adnék esélyt, T.Esztinek hivják... xd
2014. szept. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet bevonzani.
2014. szept. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Gyerepicikém! Szopunknyalunkba-zunk huszasért!
2014. szept. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ha a vonzás alatt spirituális dolgot is értesz, akkor a válaszom igen. A legfontosabb, hogy kerek egész emberként éljél, ez alatt azt értem,hogy csak azért, mert "rosszul" érzed magad szingliként, ne kezdj bele kapcsolatba, azaz ne légy kapcsolatfüggő. Nyugodtan éljél egyedül, ha nem találkoztál még a szerelemmel. Másrészt a lelki magatartás is fontos, hinned kell őszintén abban, hogy eljön, és el is fog! Ha jók a megérzéseid, akkor lehet előtte még érezni is fogod, inkább úgy fogalmazok, hogy tudni fogod, hogy hamarosan belép az életedbe.
2014. szept. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Azzal még kiegészíteném, hogy a ráhangolódás miatt a vizualizáció még jó technika. Könnyebben elhiszed a vágyad teljesülését, ha már érzelmi szinten átélted (vizualizáció közben: általad elképzelt, számodra kellemes szituációban, amiben szerelmes vagy egy nem konkrét személybe). Kitalálhatsz egy emlékeztető mondatot is erre: "Szerencsés vagyok, én a szerelmemmel élek, a másik felemmel."
2014. szept. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"vizualizáció közben: általad elképzelt, számodra kellemes szituációban, amiben szerelmes vagy egy nem konkrét személybe"


Ezt hívják álmodozásnak, nem??

Ha beválna, akkor én már kb. a huszadik szerelmemnél tartanék.

2014. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, csak sokat kell imádkoznod....
2014. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!