Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan találjam meg az ikerlel...

Hogyan találjam meg az ikerlelkemet?

Figyelt kérdés
Olvastam róla egy oldalon.

2015. júl. 19. 11:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Csekely annak az eselye, hogy megtalalod. Esetleg az eletedben hozzad hasonlo latoszogu emberekkel talalkozhtsz, de azok nem biztos, hogy te vagy.


Nem veletlen nem egyhelyen szulettek meg a darabok. Lehet minden kontinensen vqn egy es onnan tapasztalnak.

2015. júl. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Gondoltam h nem olyan egyszerű, de megpróbálom.
2015. júl. 19. 11:27
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Tegyél fel apróhirdetést
2015. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Az ikerlelkedet csak akkor találhatod meg ha elfogadtad önmagadat, és ha nem vágysz rá görcsösen. De még az sem biztos, hogy találkozhatsz vele mert lehet ő még nem áll rá készen, vagy még le se született a földre. Állítólag az ikerlelkeddel csak az utolsó életedben fogsz csak párt alkotni.
2015. júl. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Bízd az életre, találkoztok majd, ha úgy van rendelve.

Ezt nem tudod befolyásolni.

Azért mondom, mert én is kerestem a nagy Igazit, úgy rá voltam feszülve, hogy mindenkiről elhittem, hogy "Na, ő az!"

És nem.

Minél jobban akarod, annál rosszabb.

Eljön, ha itt az ideje.

Vagy nem, az is lehet.

Úgy lesz minden, ahogy lennie kell.

2015. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5-ös, itt nem a sziporkázást díjjazzák! utolsó ezt szépen megmondtad. Szóval nem feltétlen a korosztályom, ami egyébként 13-16.
2015. júl. 19. 12:05
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez az ikerlélek dolog szép mese... Nehéz szembesülni azzal, hogy egyedül kell egész, teljes és működőképes lénynek lennünk, de ez az igazság. Nincs húsvéti nyúl, meg mikulás, meg ikerlélek. Azok az ösztönök, amelyek a magányod okozzák, főként a fizikai síkon működnek.
2015. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
13-16 évesen mit akarsz az ikerlelkeddel? Tanulgassál inkább, az való neked.
2015. júl. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Érettebb vagyok a koromnál ha tudni szeretnéd, és nem olyasmikkel foglalkozok, mint egy normális tini. Ezért keresem az ikerlelkem, hogy legyen valaki, aki megérti, min megyek kereszül.
2015. júl. 19. 13:26
 10/17 anonim ***** válasza:
Facebookon.
2015. júl. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!