Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjam meg végre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjam meg végre a hozzám illő lányt? Hogy ismerkedjek lányokkal? Ki vagyok éhezve egy kapcsolatra, ölelés és szeretethiány szexhiánnyal kombinálva.

Figyelt kérdés
Már tényleg elegem van az életemből, mindenki megtalálta a párját csak én nem. 22 éves vagyok mindenki azt mondta ne keresd majd rád talál magától egyszer csak jön. Életembe két lánynál próbálkoztam be személyesen az egyik 14 évesen volt, ö osztálytársam nővére volt ö azt mondta fölöslegesen pocsékolom az időmet. A másik 18 évesen akkor volt életem első barátnője vele jártam is 8 hónapig. Azóta a kapcsolat óta internetes beszélgetésből összehoztam 2 majdnem kapcsolatot az egyik a távolság miatt szűnt meg a másik meg kavarás miatt. 3 Lánnyal sétáltam kézen fogva összesen. Ez 22 évesen szerintem szégyenek érzem. Szerintem nem a külsőmmel van a gond, már sokszor kaptam vissza jelzést hogy csinos fiatal ember vagyok. Egyszerűen nem tudom leszólítani egy idegen lányt az utcán. Mikor megismerem én onnan már képes vagyok beszélgetni vele meg ilyenek csak kicsit félős/félénk vagyok. Más részt nálam sokkal csúnyább srácok és találtak egész szép lányt maguknak, van egy haverom akinek egész szép barátnője van és a csaja eltűri azt hogy hónalj szaga van meg nem fujj magára semmi illatot. Én próbálok igényes lenni, folyton használok izzadásgátlót, sose érződik rajtam hogy büdös lennék. Mit rontok el? Már nem várhatok tovább, meguntam már ezt a nettes ismerkedést facebook-on chatelek egy lánnyal 4-5 hónapot hogy aztán nagy nehezen élőbe is találkozunk. Sok lány van aki tetszik csak kéne valami jó beszélgetés indító. Tényleg szeretnék ezen változtatni. Az első barátnőm óta nem volt semmi szex élménnyel ami 4 éve volt, már kezdek megörülni.

2015. júl. 11. 15:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Én 28 vagyok , de fényévekkel előttem jársz , szal ne panaszkodj
2015. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszi! De én nem így érzem, már semmi se köt le. Már szó szerint belebetegedtem a magányba. Most tegnap is volt egy lány aki nagyon nézett szemeztünk és mikor hátra néztem ő is utánam nézett. Úgy éreztem tetszem neki egy szép szőke volt, csak valami értelmes dolgot kellet volna neki mondanom. Sajnos az önbizalmam se túl fényes. Muszáj változtatnom most már. Éve óta álmodók egy barátnőről.
2015. júl. 11. 15:35
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Tudom mit érzel :/

Én is szenvedek már mint a kutya ettől. Próbálkozok erősen évek óta de semmi... nem tudom meddig birom még , már nem sok értelmét látom az életben , hiába vagyok aránylag sikeres az élet többi területén , de ez felülmúl mindent , semmi nem kompenzálhatja egy társ hiányát akit szerethetsz, és viszont szeret , mikot este hazamész és a nyakadba ugrik egy csókkal köszönt... .stbstb... áhh nem is sorolom csak szarul érzem magam ahogy írom e sorokat:(

2015. júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

A legjobban az zavar hogy kuka voltam idáig. Meg kéne valahogy szólalnom. Igen én is ezt nem értem miért pont azok szereznek barátnők akik néha magasról tesznek arra hogy van a barátnőjük. Egy részt rájöttem nem szabad túlságosan szeretni néha szívatni is kell.

Hiába várok nem jön a hercegnőm úgy látszik nekem kell elkezdenem keresni.

2015. júl. 11. 15:48
 5/26 A kérdező kommentje:
Barátnőt* így akartam javítom. De nem baj remélhetőleg változik ez a helyzet. :) Meg kell próbálni változtatni :) Már meguntam várni, a mai lányok nem válogatnak annyira mint én. A nők nem válogatnak annyira hogyha összejönnek egy büdös gyerekkel.....
2015. júl. 11. 15:50
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne görcsölj rá. Másodszor járj el rendezvényekre, és ott próbálj beszélgetni a többi kilátogatóval. Nekem ez pl. sose okozott gondot. Meg kell tanulnod lazítani.

A dezodorokról pár szót. Nekem van pár férfikollégám, akik sok dezodort használnak, és számomra zavaró, émelyítő az a tömény felhő, amiben közlekednek. Nem azt mondom, hogy egyáltalán nem kell, de a kevesebb több.

2015. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Én ha alapból megyek emberek közé nem használok sokat. Ha meg egy lánnyal találkozok véletlen akkor kicsit többet :D

Ma este megyek egy rendezvényre hátha ott össze ismerkedek valakivel !

2015. júl. 11. 16:06
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyes, sok sikert. :-)
2015. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem értem ezt komolyan.....

Csomó tapló ismerősömnek van csaja akik komolytalanok és ráadásul buták is.

Itt meg látok tök rendes fiúkat, lányokat akik magányosak. Áhh az élet igazságtalan, de majd jön a szerelem, ne aggódj. :)

Majd mondd el, hogy volt-e valami a rendezvényen. ;)

2015. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Igen most este tényleg meg kell próbálnom! Már meguntam várni tovább. Minjár megyek fürdök borotválkozok jól kicsípem magam! Aztán úgy biztos tetszik valakinek :)

Remélem találok szőkét az a gyengém! :) Szőkés Barna!


Van egy lány aki úgy 20 km-re lakik, tök flegma depressziós és idegbeteg. Azért mert 2 éve ki használta a barátja úgy csinálja mint ha én tehetnék róla. Én meg untam azt hogy valaki akivel folyton kedves vagyok így viselkedik. Annak örüljön hogy egy normális pasi szóba áll vele és még ö flegmázik folyton.

2015. júl. 11. 16:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!