Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehet, hogy agykontrollt...

Theazombiee kérdése:

Lehet, hogy agykontrollt alkalmaztam?

Figyelt kérdés
Egy ideje sokat gondoltam úgy egy fiúra, mintha együtt lennénk. Sok közös emléket felidéztem vele kapcsolatban és álmodoztam, hogy milyenek lennénk együtt. Pár napja azt vettem észre, hogy bámul. A suliban néha szoktunk beszélgetni, de nem sűrűn. Tegnap pedig rám írt és beszélgettünk egy kicsit. Lehet, hogy ez a gondolataim miatt van? Bevonzottam?

2015. szept. 7. 15:21
 1/2 Amarok Tonrar ***** válasza:
31%
Ne keverd össze az agykontrollt a vonzás törvényével. Az előbbi működik, egyfajta önhipnózis, de csak saját magadon belül használható, és csak reális célokban. A másik egy divatezós kreálmány.
2015. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%
Nem vonzottad be. Sokkal inkább a vágyakozásod, mint egyfajta kisugárzás körülvett, és hatott az illetőre. Óvatosan kezeld, mert lehet hogy csak érzelemindukció, és ő nem szerelmes, csak a vágyódásod tükröződik benne is. Avagy csak annak árnyképe.
2015. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!