Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollt gyakorlók!...

Agykontrollt gyakorlók! Milyen tapasztalataitok vannak, ha valakit nagyon szeretek, és elképzelem, hogy viszont szeret, bekövetkezik? Csak agykontrollosok véleménye érdekel!

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem gyakorlok agykontrollt, de valakiről azt hittem sokáig hogy szeret, aztán kiderült hogy mégse.
2015. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Fish1 ***** válasza:
Szerintem csak abban az esetben, ha ez nem ellenkezik az ő szabad akaratával. Vagyis ha bekövetkezik, akkor így is úgyis bekövetkezett volna, maximum kicsit meggyorsítod a folyamatot.
2015. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
igen bekövetkezik,de nagyon veszélyes vigyázz mit kívánsz.
2015. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%

működik és még programozni se kell hozzá

viszont a helyeben nem tenném mert semmi jó nem sül ki a konkrét(-nak látszó) kívánságokból

nézd meg a "wishmaster" filmeket gagyi horror de a lényeg benne van : vigyázz mit kívánsz

2015. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én is agykontrollozok, sajnos még nem próbáltam bevonzani egy embert, viszont olvastam hogy egy illető megpróbálkozott vele, de miután sikerült neki megtalálta volna a nagy Ő-t de akkor már megvolt neki a "bevonzozz" barátja.
2015. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
csak akkor következik be,ha elhiszed, hogy ő is szeret. addig kontrollozd amig el nem hiszed. én sokat hasznalom az agykontrollt
2015. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Na, ez engem is érdekelne, kérdező, írd meg a tapasztalataidat, én is agykontrollozok.

Az előzőekkel pedig egyet értek, hogy a szabad akarat mindenkinek ott van.

De tényleg kíváncsi vagyok, írj! :)

2015. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha jól csinálod bekövetkezik, de minek?

Programozz boldogságot mindkettőtöknek!

Aztán vagy összejöttök vagy nem! De nincs baj,ha nem, mert mindketten boldogok lesztek igy vagy úgy!

2016. febr. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez több, mint 73%.
2016. febr. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ismertem egy nőt, aki agykontrollal elszerette egy másik nő férjét. Diadalmámorban hozzáment, gyerek is született. Néhány év múlva a pasi rákos lett és meghalt. A nő elveszítette az állását, majdnem teljesen tönkrement anyagilag. A gyereke problémái adódtak a tanulással. A nő most egy lecsúszott, alkalmi munkákból vergődő, fakó arcú, mániákus depressziós zombi. Lefogyott 46 kilóra, olyan, mint egy kísértet.

Szóval lehetséges, hogy beléd szeressen valaki, de csúnyán pórul lehet járni, ahogy a fent említett hölgy is...

Ha olyan személyre agykontrollozol, aki foglalt vagy nem illik Hozzád, nagyon pofára lehet esni. Sok esetben nem is igazi szerelem az indíték, hanem az egó, a birtoklási vágy. Súlyosabb esetben ez pénzéhséggel is párosul, pl. amikor valaki azért agykontrollozik, hogy egy gazdag fószerrel összejöjjön, miközben annak felesége és/vagy gyereke van. Ilyennel is találkoztam. Ott az lett a vége, hogy néhány év után a pasi elkezdett félrejárni, sőt a közös gyerekkel lépett le, és mivel a nő nem akart dolgozni, az apukának ítélték a kislányt, hiszen az anyja nem tudott megfelelően gondoskodni róla. Egyedül őt sajnáltam a sztoriban...

Azaz nem kis veszéllyel jár, ha nem megfelelő személyt akarsz bevonzani agykontrollal.

Én azt javaslom, hogy más agykontrollos technikákkal először derítsd ki, hogy valóban ő az, aki való Neked? Pl. pohárvíz technika, vagy álomkontroll.

De még jobb az, ha célirányosan inkább úgy "adjuk fel a rendelést", hogy a hozzánk leginkább illő személy érkezzen az életünkbe. Ha a vágyott pasi/nő az, akkor úgyis megjelenik. Jómagam így találtam meg a szerelmemet, alig pár hónapos agykontroll után.


32nő

2017. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!