Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Relaxációban fura érzésem...

Relaxációban fura érzésem van, mitől lehet, és hogy szüntethető meg?

Figyelt kérdés
Van egy önhipnózis hanganyagom, ahol mondják, hogy egyre mélyebbre kerülök, és süllyedek, és egyre nyugopdtabb vagyook, miközbe én azt érzem, hogy a tudatom a testemen kívülre kerül, egész konkrétan felfelé az agyam háta mögé. Elég zavaró, abba is hagytam. Kb 1-2 perc és helyre állt minden, már a szemem környékén volt a tudatom :). Mitől van ez? Van másnak is ilyen? nem lehet ez ellen tenni valamit?

2015. okt. 8. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
A legegyszerűbb megoldás-és logikus is- hogy megtanulod a hipnózis hanganyagát, és magadat vezeted le. Nem hallgatod a hanganyagot. Ha hallgatod, akkor az nem önhipnózis. Egy képzett hipnotizőr képes rá, hogy megfelelően vezessen, de egy előre felvett hanganyag nem. Ha magad vezeted, akkor a tempót is te határozod meg, és ha probléma merül fel, nem kell félbehagynod a dolgot, csak a tempón kell lassítani, vagy gyorsítani, hogy áthidald a problémádat. Úgy tűnik a hanganyag nem megfelelő, feltéve, hogy hűen követed az utasításokat. A hipnózisban nem lenne szabad a tudatnak egy ponton sűrűsödnie. Ez meditációs technika a koncentráció fejlesztésére egy későbbi lépéshez. Ha önhipnózist akarsz elérni, nem szabad, hogy a tudatod bárhol összpontosuljon. A hanganyag nem megfelelő, vagy a tested ellazulása automatikusan váltja ki az elme egy pontba irányulását-mintegy önvédelemként a szuggesztióra.
2015. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Missi_Key ***** válasza:

hogy érted hogy a tudatod? fizikailag érzel valamit?

csináld magad, ahogy az előző mondta...de ha fizikai vagy tényleg kellemetlen, menj dokihoz, mert pl ha jól tudom epilepsziával, skizofreniával meg ilyenekkel nem kompatibilis a meditáció, ha valami relytett elme-problémád van..az ilyenkor jobban kijön.

2015. okt. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az epilepszia nem elme probléma, viszont tényleg igazad van abban hogy veszélyes. Sok meditáció bizonyos tekintetben felfokozza az agy működését. Az pedig kiválthatja a rohamot. Nem hiszem, hogy ez lenne a probléma, de ettől függetlenül valóban igaz, hogy veszélyes.
2015. okt. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Hagyd abba!

Az ördög műve a hipnózis, meditációs tréning, stb.

Az életeddel játszik.

Szabadulj meg tőle!

2016. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

montibi! Hogy te mennyire sötét vagy!


Ördög nincs is! Az "ördög"-öt csak az egyház találta ki, hogy félelembe tartsa az embereket. Az olyan butákat, amilyen te is vagy.


A meditáció, ha jól csinálják, több szempontból is, nagyon hasznos tud lenni...Na ez viszont már, bizonyított.

2016. nov. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja nincs ördög, a buta emberek gondolják h van, vagy az olyanok akik bár nem buták, de elkezdik ezt mondogatni anélkül h végiggondonnák a dolgokat. A relaxációra, meditációra rátérve.- Vannak szituációk amikor javasolt, van amikor nem. Én szerintem megfelelően vezetett és megfelelő meditáció vagy realxáció tud segíteni. Alapvetően egyébként nem ezzel szokott lenni a baj, hanem az ember életében lévő emberek és azokkal való viszony hogy z ember alami miatt nem tud beilleszkedni.
2019. júl. 6. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!