Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Negatív energia áramlása?

Negatív energia áramlása?

Figyelt kérdés

Ma voltam egy ismerősömnél, aki a negatív energiáimat "kivezette" belőlem, megtisztított, úgy, hogy a vállamra, tarkómra, hátamra derekamra tette a kezét,és rajta keresztül ment át a negatív energia.

Szeretnék erről többet megtudni, utánaolvasni, de nem tudom, hogy hogyan keressem?


2015. okt. 29. 13:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Csaj vagy? Ha igen, akkor átvert: Csak meg akart fogdosni. :P
2015. okt. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
Így nem sokat érhetett el sajnos. Hiába vezetett le belőled bármit, a forrása megmarad. Így a kezelést követően nem sokkal újra ugyanott tartasz, mint előtte. Igazából vele lenne érdemes beszélned erről a dologról. Az elvezetésen kívül csinált e mást, kereste e az okokat, amik a "negatív energiát" felhalmozták, és magáról a módszerről is őt lenne érdemes kifaggatni. Csak mert elég sok módszer van az ilyesmire, nem lehet tudni, ő melyiket használja.
2015. okt. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Amarok Tonrar ***** válasza:
75%
Ennek annyi hatása volt, mint vérző seb esetében, egy kendővel letörölni a vért. A probléma, ahogy már írták, megmaradt.
2015. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha elhitted , akkor megtisztulsz... De csak pár percre xd
2015. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

@Huo Xianren


A pszichológus is ugyan ezt csinálja, csak ő nem hókuszpókuszol mellé.

2015. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Pár percre tényleg éreztem valamit, leginkább megkönnyebbülést. Azokra a pontokra ahova tette a kezét, ott melegséget éreztem.

Én hiszem egyébként, hogy tele vagyunk blokkokkal, melyeket fel kell oldanunk, csak még nem jöttem rá, hogy ezt hogyan tudom saját magamon alkalmazni.

2015. okt. 29. 17:32
 7/21 A kérdező kommentje:
Az elvezetésen kívül nem csinált semmi mást, és nem is beszélgettünk a negatív dolgokról.
2015. okt. 29. 17:34
 8/21 Ozmium42 ***** válasza:
50%
2015. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ozmium, fogadd már el, hogy az energia szót jelképesen is lehet használni. Mindig úgy ugrasz erre a szóra, mint gyöngytyúk ... xd
2015. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
rezgés. erre is! :D
2015. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!