Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában teljesen alapon vagyok?

Figyelt kérdés
Régebben rendesen közösségi életet éltem. Kimondottan az volt a célom, hogy minél több lány társaságában lehessek. Működött is a dolog. Sőt mindent megtettem, hogy ha más férfiak voltak ott, akkor is én legyek a középpont, hogy minden lány rám figyeljen. Nagyon jól elvoltam velük, de mostanában semmi nem motivál, hogy ezt folytassam. A barátok megmaradtak, de már idegesít, hogy nem pörög úgy az élet. És mintha a lányoktól is félnék.

2014. aug. 25. 00:09
 1/1 chuck dorisz válasza:
Félsz, hogy valamelyik szingli, vagy elvált csaj rád kattan, járni akar veled, aztán el akarja vetetni magát, és akkor oda lesz a fiatalságod. El kell dönteni, hogy örökifjú, agglegény akarsz-e maradni, vagy családapa. Ha ezt eldöntötted, akkor már vidáman vetheted be magad a fehérnép közé, mert az irányvonal megvan, a többit meg az élet hozza
2014. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!