Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Témában jártasok tudnátok...

Témában jártasok tudnátok segíteni? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Azaz igazság sokáig ez a téma nem érdekelt és nem is hittem benne, és csak nem rég kezdtem el vele foglalkozni, a párommal való szakításunk okán, hh szerezhetném vissza, és véletlenül akadtam erre a vonzás törvénye és agykontrollos témákra. Eléggé kételkedő vagyok ilyen téren, de a szakítás és az egész kapcsolatunkra visszatekintve olyan, mintha valóban én vonzottam volna be a jelenlegi helyzetemet.

A történet:

Megismerkedtem egy kedves lánnyal aki nagyon rajongott értem, körbe ugrált stb. én magamnak csak azt mondogattam és szentül hittem hónapokon keresztül hogy, ha megy nyaralni/nyáron úgy is megtetszik neki más/ talál valakit. Hát meg is tetszett neki valaki, de ennyi kicsit elbizonytalanodott, de mondta hogy engem szeret, és nem akar elmenni. Utána folyton azon voltam, hogy tuti nem szeret és sztem ez a viselkedésem is tükrözte. A végén szakított velem, mert már nem szeretett.

Tehát a kérdésem az lenne hogy ez most a Vonzás Törvénye, vagy saját magamnak beszéltem be, és addig festettem az ördögöt a falra míg be nem következett vagy csak megérzés volt?

Ha van rá mód vissza lehet fordítani, h visszaszerezzem?


2015. nov. 9. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Részvétem. Egyébként én meg tudlak érteni. Például én 2 évesen vesztettem el az emlékeimet (természetesen kutya években gondolkodok), sokáig jártam pszicháterhez, de csak az agykontroll tudott segíteni meg ilyenek. Aztán találkoztam egy lánnyal, aki a rajongóm volt autógramot kért meg ilyenek. Aztán rájöttek a képzeletbeli barátaim, hogy csak agykontrollal vettem rá a lány, hogy a rajongóm legyen. Mélyen a szemében néztem felmutattam pár tízezerest és halkan azt mondtam neki, hogy "nem ezek a tróidok akiket keresel", közben gondolom ráérzet a lényegre és hetente egyszer (fizetéskor) rajongott értem. Egyébként a lány utcai művész volt. Aztán meg voltak helyzetek, amikor bevonzotam valamit, amiről fogalmam se volt, hogy micsoda, de láthatóan bevonzotam.
2015. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Legoman ***** válasza:

Ez már az ő akaratán fog múlni.

A vonzás csak találkozót fog szervezni vele, vagyis olyat, hogy például véletlen összefutsz vele vagy hasonló. De az, hogy a lány veled legyen, abba az univerzum nem fog beleszólni, nem is szólhat.

2015. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Kedves 1es láttam, h a témán belül mindig van valami hozzászólásod, ami se nem vicces, se nem jó pofa, sőt egészen szánalmas és szörnyű, én a helyedben felhagynék ezzel, mert még ha vicces lenne azt mondom oké, mert legalább meg mosolyogtatja, jobb kedvre deríti az embert, de ezen csak sírni és sajnálni lehet.
2015. nov. 12. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!