Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tegnap volt egy érdekes műsor...

Tegnap volt egy érdekes műsor a Classfm-n, az egyik műsorvezető rossz karmájáról volt szó, hogy neki sosincs szerencséje az ügyintézőkkel. Ezt más 'élet témában' én, magamon is észre vettem. Lehet ezen valahogy változtatni?

Figyelt kérdés

Lehet hogy csak túl misztifikálom, dd van egy két dolog az életben,amiben már-már furcsa módon nincs szerencsém, mintha a sors/Isten nem engedné. De viszont van olyan is amibe mázlisabb vagyok a többi emberkénél.

Nem tudtam végig hallgatni a rádió müsort, de kiváncsi volnék hogy mi ez, lehet e változtatni rajta.


2015. szept. 2. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Deákigazolványt kell magadnál hordani és ha szükséges átadni az ügyintézőnek és ez megtisztíccsa a negatív csakráit .
2015. szept. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Duenna ***** válasza:

Olvasd ezt:

Ti hisztek a vonzás törvényében? Működhet?

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__7173..

2015. szept. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezzel a vonzás törvényével egy kicsit hadilábon álok. Elöször hittem benne, de ma már inkább arra fogom hogy a napi több száz gondolatbol elképzelhető hogy egy kettő véletlenül bejön. Sokszor volt már rá példa hogy Bejött, de nem jelemző, még úgy sem jött be hogy fullra bele éltam magam és elképzeltem hogy van (pl barátnőm) de mégse lett eddig.
2015. szept. 2. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehúzás népbutítás ez a vonzás "törvénye" Marha egyszerű úgy érvelni ,hogy ha nagyon akarsz valamit az teljesül,de ha mégse ,akkor meg nem eléggé akartad..bele lehet ebbe kötni? Igen,de akkor meg betámadnak a fanatikusok :)
2015. szept. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!