Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontroll tanfolyamra...

Agykontroll tanfolyamra jelentkeznék. Szerintetek nekem való lenne? Részletek lent.

Figyelt kérdés

A tanfolyamra egyedül mennék, lennének kettes, csoportos feladatok? Mennyire kell magamról beszélni mindenki előtt? Tudjátok, bemutatkozás az első alkalommal, ki vagyok, kivel élek, mit dolgozom - ezekről nem szeretek beszélni, kerülöm az ilyen témákat. Tudom, hogy az ember társas lény, de én időnként elvagyok magamban, nem hiszem, hogy életreszóló barátokat fogok találni, munkahelyen is elég a kollégás viszony. Közösségi oldalon sem vagyok fent.

Hogy bírnék ki napokat a tanfolyamon számomra idegenek között, akik kíváncsiak lennének rám? Én is kíváncsi vagyok másokra, de csak akkor, ha elmondja, én biztos, hogy nem kérdezek rá. Hétköznapi témákról szeretek beszélgetni.



2016. jan. 8. 11:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2%
Hiszékeny vagy? Sok a pénzed? Nem bánod, ha a környezetedben élők hülyének néznek? Hókuszpókuszokban hiszel, ahelyett, hogy kezedbe vennéd az életedet? Ha kettő, vagy több igaz rád, akkor a válasz igen, neked való.
2016. jan. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Én viszont magamra ismertem, háromból kettő igaz rám! Hiszékeny nem vagyok. A pénzt én döntöm el, mire költöm. És tojok rá, hogy a szomszédasszony mit szól hozzá. El is végeztem a tanfolyamot, tehát veled ellentétben első kézből és saját tapasztalataim vannak.

Kedves kérdező! Ne aggódj, senki nem fog "molesztálni", jelentkezz nyugodtan a tanfolyamra. Nincs egyéni bemutatkozás, mert több mint százan voltunk ott, kicsit sokáig tartana. ☺ Van egy leveles láda, amibe cetlin bedobhatod az aktuális kérdésed a tananyaggal kapcsolatban. Ezekre minden szünet után válaszol az előadó. Több szünet van egy nap, kb. másfél óránként. Az utolsó nap végén az esettanulmányhoz kell párt keresni magadnak, akivel ezt a gyakorlatot végzed. Ez az egyetlen nem egyéni gyakorlat. De addigra találsz valakit, aki szimpatikus.

2016. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ja, bocs négy kritérium van, nem három. Sokszor a hókuszpókusz segít még inkább kézbe venni az életemet.
2016. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
4%
Akkor te egy nagyon boldog ember vagy :) Iszonyatosan tudatlan, de boldog :)
2016. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

1# sosem fogom megérteni, hogy akit nem érint a téma, miért is szól hozzá? Olyanok válaszát várom, akik voltak már tanfolyamon és megérte vagy nem érte meg nekik. Aki a küszöbig sem jutott el, annak a válasza nem érdekel.


2# köszönöm a válaszod, még írhat más is, bár böngészem a többi agykontrollos kérdést is.

2016. jan. 9. 12:00
 6/21 anonim ***** válasza:
6%
Inkább örülnél, hogy meg akarlak kímélni egy felesleges pénzkidobástól. Ha vennéd a fáradságot, hogy utánaolvass nemzetközi szaklapokban, hogy ez az agykontrollos baromság milyen kritikákat kapott, miért nem működik, és miért nem is működhet, hogy mit mondanak róla neurológusok, kognitív szakemberek, agykutatók, ahelyett, hogy a blikk meg nőklapja szintű szarok reklámjait kajálod kétpofára, lehet, hogy hagynád a francba az egészet. Ha viszont nem vagy kíváncsi a kritikára, hanem gondolkodás nélkül elhiszed, hogy ez a szar működik, akkor minek a kérdés? Már döntöttél.
2016. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Tehát lefordítva, Neked semmiféle saját tapasztalatod nincs a témában, a tanfolyamot nem végezted el... Az ott tanultakat nem ültetted át az életedbe.
2016. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
9%

Továbbra sem érted miről beszélek. Nincsen arról sem saját tapasztalatom, hogy a föld gömbölyű, vagy hogy az emberi DNS hogyan reprodukálja önmagát, de elhiszem, mert hozzáértő kutatók, független, szakemberek által lektorált folyóiratokban publikálták róla az eredményeiket. Az agykontrollról sincs személyes tapasztalatom, de mivel a tudomány (hangsúlyozom: TUDOMÁNY, nem a nők lapja café szintű baromságok) jelenlegi állása szerint minden egyes állítása és alapelve baromság, ezért nem is akarok vele közelebbi kapcsolatba merülni. Javaslom például, kezdetnek olvass utána, hogy a valóságban az "alfa hullámok" milyen funkciót töltenek be az agyban, majd hasonlítsd össze azzal, amit az agykontroll állít. Meg fogsz lepődni.


Természetesen nem fogsz utánaolvasni, nem fogod venni rá a fáradtságot, mert valószínűleg soha az életben nem volt közöd tudományhoz, fogalmad sincs róla mit jelent egy független verifikációs eljárás, vagy a reprodukálhatóság, vagy a validitás. Ezért aztán elhiszed a dilettáns idióták által kiötölt sületlenségeket, anélkül, hogy egyetlen egyszer is megkérdőjeleznéd. Persze ha te így boldog vagy, semmi gond nincs vele, senkinek nem lehet megmondani, hogyan élje az életét, de legalább másokat ne bátoríts rá, hogy tudománytalan baromságokra költse a pénzét.

2016. jan. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Menj rá az "Agykontroll. hu" oldalra. Nyomj rá arra a linkre, hogy "elvégeztem a tanfolyamot, továbblépnék". Lent jobbról menj rá az "ingyenesen letölthető anyagok"-ra. Találsz ott két könyvet :Hétköznapi csodák címmel. Azokat töltsd le! Annyi sikert olvashatsz ott, hogy meg is unod.

De ha elsőkézből akarsz tapasztalatot, azzal is szolgálhatok. Két hónapja végeztem a tanfolyamot és azóta is rendszeresen, napi szinten alfázok. Hát az valami csuda dolog! Nem hogy Neked való-e, mindenkinek való!! Azzal kezdtem a működésemet, hogy megmentettem a férjem életét. Nem én vallom ezt, hanem az orvosok. Akkor már három hete fájt a lába, sokszor alig tudott menni. Orvosnál is voltunk. Lementem alfába a laboromba megvizsgálni a lábát. "Belementem" a lábába. Olyan volt, mint egy cseppkőbarlang. Néma csend, semmi mozgás, semmi élet. Néha egy-egy cseppenés hallatszott. Ennek egyáltalán nem ilyennek kell lenni. Eüs vagyok, egyből lejött, hogy nem kering a vér az ereiben. Azonnal beugrott, hogy trombózis! Bejelentkeztünk egy ultrahangos orvoshoz, aki megállapította, hogy dugig van a lába vérröggel! Két vénában már egyáltalán nincs keringés. Aztán a kórházban kiderült, hogy már a tüdeje is érintett volt, nem kellett volna sok, hogy embóliát kapjon. A doktornő is kérdezte a kórházban, hogy ki mondta, hogy menjünk el egy maszek ultrahangoshoz? Mondja a férjem neki, hogy az asszony gondolta, hogy menjünk el, mert szerinte trombózis. Akkor köszönje meg a feleségének, hogy él.

Ezenkívül megszabadultunk a portánkon évek óta landalírozó pocokhadtól. Nátha, arcüreggyulladás, égés gyógyítása már rutin feladat. A 14 éves csípődiszpláziás öreg goldenünket is lábra állítottam. Úgy szalad, mint a nyúl, még én is meglepődtem rajta. De a legnagyobb változást magamon látom. Teljesen le vagyok nyugodva, ki vagyok símulva. Augusztusra tervezem az Ultratanfolyamot!

2016. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nézd kedves ellenlábas Barátom!

Sorolhatjuk itt a különböző véleményt, kontra véleményt. De amit nem vehetünk el valakitől többek között, az a saját tapasztalathoz való jog. Ha neki arra van szüksége, hogy 39 ezer forintért megtapasztalja, hogy mit tanítanak ezen a tanfolyamon, ehhez szíve joga. Nem is ez volt a kérdés, hanem az, hogy kinek és milyen TAPASZTALATA volt ezzel kapcsolatban.

2016. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!