Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Energia-csapda? (lenn)

Missi_Key kérdése:

Energia-csapda? (lenn)

Figyelt kérdés

egyfajta energia 22-ese..hogy lehetne kijönni belőle?

ugye amiben hinni tudsz, el tudod képzelni hogy megvalósul, azt tudod megteremteni..de ha alacsony energiaszintről indulsz..és kb semmiben nem tudsz hinni, csak abban ami már sikerült, de ahhoz hogy sikerüljön hinned kéne...


mi a kiugró?



2015. dec. 12. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy eredményeket tudj elérni, tettekre van szükség és hangulatra.

A hit hiánya valójában nem a hitnek a hiánya, hanem döntés a sikertelenség mellett.

2015. dec. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A hit nem üzemanyag, csak megnöveli az adott dologba fektetett erőfeszítést. Elegendő a motiváció, és a tetterő. Ha akarsz tenni, és tudod hogy kell, akkor sikerülni fog, maximum lassabban, és fárasztóbb lesz a folyamat. A hit szinte mindig csak pluszt ad. Csak a mély vallási misztériumokhoz szükséges, mint előfeltétel.
2015. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2015. dec. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

inkább a vonzásról beszélek semint konkrét agykontroll (bár igazából majdnem ugyanaz)

ott van pl a tollas példa, nem tudom ismered-e.

na abban pl hol a tett?


a példa: elképzelsz egy tollat. részletesen. madártoll, hiszel benne, -nem az a hit..ez másik hit, de nincs rá jobb szavunk- és egyszer csak az életben is ottlesz pont az a toll..


ebben mit tettél érte?

2015. dec. 12. 20:05
 5/10 A kérdező kommentje:
2015. dec. 12. 20:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Ebben a tett a kép megalkotása, de mivel ilyen esetre még egyetlen példát sem láttam, nem tudom, mennyire lehetséges. Nem hiszek dolgokban, akkor sem, ha megtörténnek, vagy elérem őket. Viszont az erőfeszítés olyasmi, amihez nem kell hit, sem ilyen, sem olyan. Nem tudom pontosan, mit értesz az alatt a hit alatt, amiről beszélsz. Viszont a hit tett nélkül nem fog eredményt szülni, hiába írnak róla könyveket. Erőt kell kifejtened, hogy elérj valamit. Ha tudod, hogy milyen erőforrást, és hogyan használsz, és ez milyen módon eredményezi a célodat, akkor nyomon tudod követni az eseményeket. Vesd föl, hogy a tollas példádnál mi vezet eredményhez. Te mit teszel, és ez milyen folyamat eredményeként jelenik meg egy tollban. Ha a folyamatban nincs egyensúly, akkor nem fog működni. Az elme ereje nagy, de teremteni nem tud. Ideális esetben, ha a teljes folyamatot ismered, akkor a befektetett erő, és a végeredmény egyensúlyban van. Ha nem, akkor több erőt fogsz befektetni, mint amennyit a végeredmény ér, és egy része pocsékba megy. De olyan lehetőség nincs, hogy kevesebbért kapj többet. Ha a tollas példa csak azáltal működne, hogy elképzeled, hiszel benne, és megtörténik, az durván kiegyensúlyozatlan lenne, így nem lehetséges.
2015. dec. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
2015. dec. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tantra, életerő kontinecia..:)
2015. dec. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

- Meg sem próbálom elérni a célt, mert úgysem sikerül,

- nem értem el célom,

- nem próbálkozom elérni, mert a múltkor sem sikerült,

- ha a múltkor nem sikerül, akkor a mostani sem fog, ezért

- meg sem próbálom elérni a célt, mert úgysem sikerül!

.

Ha a kígyó a farkánál kezdve elkezdi enni saját magát, a végén megmarad-e a szája, vagy azt is megeszi?

2015. dec. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Huo Xianren

nem tudom a tollasnál mi vezet eredményhez, de sok embernek működik..nálam más működik ahol látszólag nincs erőhatás...

nem csak képzeletet fektetsz bele,azt is..de nem ismész oda és húzod ki a madárból.. :D


8-kifejtenéd bővebben?


dubitus

- ha a múltkor nem sikerül, akkor a mostani sem fog, de azért próbálkozom..csak így nem fog sikerülni,mert ilyen hozzáálással nem lehet..


nem tudom mit akartál a kígyós példával..tény hogy hiába próbálom azt amit a bevált dolgoknál, ha valami elsőre nem ment az később is nehézkes lesz...

2015. dec. 21. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!