Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hihetetlen dolog történt....

Hihetetlen dolog történt. Véletlen lenne?

Figyelt kérdés

Nem vagyok a legbüszkébb erre, de mostanában eléggé az alján van a szexuális vágyam. Nem tudom miért, de nem nagyon izgat mostanában semmi. Történt hogy spirituális dolgokról olvasgattam, és láttam hogy van ez a Hemi-sync nevű cuccos. Elvileg stimulálja az agyat. https://www.youtube.com/watch?v=Ygo_owhksws

Megnyitottam ezt, eleinte nem tetszett a "furcsa zaj". Na és ezt hallgatva elkezdtem relaxálni. Kb 5 perc múlva olyan erekcióm lett ami már egy ideje nem volt. Megmondom őszintén kezd tetszeni a dolog.



#agyhullám #Hemi-Sync
2016. febr. 12. 04:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy a véleményemet az egész dologról egy hatalmas töltet formájában ki is fejeztem egy zsebkendőbe.
2016. febr. 12. 05:02
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég vicces, hogy erre élvezel, de ismerek olyat, aki fogadásból valamelyik miniszterelnök évértékelő beszédére verte ki egyszer, szóval lejjebb mindig van.
2016. febr. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sajnos én nem tudom megnézni mi az a furcsa zaj, nálunk valamelyik külföldi adón egy nő sír, tudjátok olyan külsejű, mint a hollíwoody ikerlányok közül az egyik a disnyeből, ott ül egy besötétített szobában, zokog, piros a fény, közelebb megy a kamerához, felhúzza anyakát, meg van vágva, oldalt bejön a képbe egy hapsi fehér klepetusba, elkötött derékkal, de a feje nem látszik,l amúgy is sötét van, a csaj oldalra fordul, két perc és a végét nem láttam, egy gyors valami elsodorja a másik irányba, beszippantja és eltűnik, nagyon izgi, az biztosan nagyon tetszene, de itt külföldön volt, nem tudom melyik csatorna és úgy tűnt nem performansz, fura hangok voltak és elég hihető, kicsit meg is ijedtem, de gondolkodtam rajta tovább, egy másik artos előadásra koncentráltam, ahol egy ólábú kínai nő táncol egy magas szőkével és egy mikrofonnal és a csajt szadizza tánc közben, lenyomja képletesen a száján keresztül a mikrofont, aztán még egy csomó dolgot csinálnak, marha jókat ugrálnak közben, elég jó modern táncművészeti produlció, de a szpotot nem értettem, pedig az is marha izgi, véletlenül te is bekapcsolhatod, ilyen liberális adó, sok energiát ad
2016. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Őhm.Hát izé. Ha elolvasod a kommenteket is. Rájössz h ez korántsem arra való hogy pl a szexuális vágyadat erősítse vagy bármi hasonló. Vagy legalábbis a kommentelők nagyrészénél nem.

De egyébként megmondom neked kerek perec hogy ez egy nagy hoax...

több mint valószinű hogy te csak szimpla placebó hatást értél el. Ami persze nem egy rossz dolog.

Az agy gyakorlatilag bármire képes.

Nemkell ez az idióta zaj hogy a szexuális életeden változtass...

Igazából meditálhatsz enélkül is.

M1 belemenni is hülyeség.

Véletlen?!

Nem.

Hoax? Igen.

Akkor miért történt?

Placebo.

Mi a teendő akk a továbbiakban?

Folytasd. Ha ez a könyebb út és ez segít neked. Te úgyérzed. Akk folytasd , értelemszerű.

2016. febr. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én múltkor a betonkeverő zajára vertem ki, miközben a lapátot támasztottam. Erről a módszerről még akkor halottam amikor egy mamut cég vezetője voltam.
2016. febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te elég undorító vagy !
2016. febr. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 teelapo válasza:
6-oska nem vette a finom iróniát. Én az útépítéseken szoktam ilyet látni. Legalábbis a lapáton támaszkodó kéz az biztos...a másik, a zsebben mozgó nem annyira...de mi mást csinálhat az ember a hosszú munkaidő alatt?
2016. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tuti hogy nem jarsz jo helyen a kerdeseddel, sajnalom, de van olyan oldal, ahol megvitathatod, ha szerinted vicces
2016. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!