Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hihetetlen dolog történt, ezt...

Hihetetlen dolog történt, ezt miért csinálta?

Figyelt kérdés
A kutyámtól kértem hogy ugorjon fel rám , majd erre ő felugrót két mellső lábával összekulcsolta a lábam és elkezdte dugni azt. Ezzel nem is lenne baj mert tudom hogy ez a dominancia jele csak hogy az én kutyám egy szuka német juhászkutya. Ismétlem szuka! Köszi a válaszokat! És nem kamu tényleg megtörtént, számomra is hihetetlen!
2015. febr. 18. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szuka is így fejezi ki a dominanciáját.
2015. febr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És? Szuka is lehet domináns, te magad is leírtad, h ez a dominancia jele.
2015. febr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hihetetlen... a szuka is így fejezi ki, hogy ő van feljebb a falkában.
2015. febr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szukák is gyakran csinálják ezt, bár nekem úgy tűnt, hogy tüzelési időszakban még gyakrabban. Pl. az én szuka kutyám egész évben normális, de tavasszal-ősszel mindig "bepróbálkozik" nálam. Le kell rendezni, akkor az agyához kap.
2015. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg dominancia kifejezése, és valóban a szukák is így fejezik ki! Ha még egyszer előfordul, tiltsd!
2015. febr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!