Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Balogh Béla: A tudatalatti...

Balogh Béla: A tudatalatti tízparancsolatát meddig kell hallgatni vagy olvasni?

Figyelt kérdés
Igaz ez,hogy fél évig kell hallgatni? Nekem tetszik ez a könyv.

2016. ápr. 10. 11:59
 1/4 J Lukenem ***** válasza:
változó, nekem 4 nap után volt változás (nincs semmilyen, vagy legalabbis csak csekély Mentálhigiénés problémám), édesanyámnak valas után fél év után.
2016. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A YouTube-on van egy félórás meditációja, gondolom a könyv alapján. Végeztem agykontroll tanfolyamot, négy napja hallgatom alfa állapotban, nagyon tetszik. 21 napig tervezem meghallgatni minden reggel. Abban látom már az előrehaladást, hogy egyre kevesebbszer kalandoznak el közben a gondolataim. 21 nap kell ahhoz, hogy a régi helyett új szokások, érzések alakulhassonak ki. De nem 21 nap várakozás, hanem kemény munka.
2016. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Naponta fél órát.
2016. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A hanganyag kiváló az érzelmek és a problémák még mélyebb elfojtásához.


Következésképpen csak ideiglenes eredményeket hozhat.

Ha valaki nem vállalt be sokat erre az életére akkor sokáig el lehet vele lavírozni, minden más esetben rövidtávra jó aztán még intenzívebben borul a bili.

2016. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!