Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontrollal képes leszek...

Az agykontrollal képes leszek ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Annyira kreatív emberek vannak, mentális utazásokat készítenek videókban. https://www.youtube.com/watch?v=Hc_cer2n-Sc Ehhez milyen fejlettségi szint kell, hogy azt elérjem hogy én is tudjak ilyet? Lenyűgözően kreatívok ezek az emberek, mennyit kell meditálni hozzá? Én egy paint es rajzot is sokáig készítek.
2016. máj. 19. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlítsd össze ezzel:


https://www.youtube.com/watch?v=P2wNAWBPFiI


utána pedig gondolkozz el azoknak az embereknek a "zsenialitásán".Egyébként bot egyszerű ilyen zenéket legyártani.Pár óra/track.

2016. máj. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a vizuális tartalmat is gyorsan legyártják?
2016. máj. 19. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert egy Windows Media Player is tudott már hasonló vizuális dolgokat,ha nem is ilyen minőségben, de minimum 15 évvel ezelőtt.
2016. máj. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy én mennyit szórakoztam régen ilyesmikkel Winampban.
2016. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A zene progresszív psytrance a vizuális effektek meg tényleg régiek, szóval biztos van rá célszoftver amivel könnyen elő lehet ezeket állítani. Ettől függetlenül nekem tetszik! :)


Windows Media Playeren és Winampon én is nézegettem hasonlókat. :)))

2016. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már találtam is ilyesmit:

[link]

2016. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért azon gondolkodj el, hogy ahhoz, hogy a kreativitásod fejlődjön, kifejezetten erre kell összpontosítanod a meditációdat. Nem biztos, hogy te alapvetően kreatív vagy, és az sem biztos, hogy ha fejleszted, ilyen formában fog kicsúcsosodni a kreativitásod. Lehet hogy teljesen máshoz van érzéked.
2016. máj. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!