Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit értél el a szerelemben...

Mit értél el a szerelemben agykontrollal/ vonzás törvényével?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
A villany kapcsolót.
2016. ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérnék, ha nem hiszel benne állj tovább szó nélkül! Köszi :)
2016. ápr. 12. 13:00
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Egy erős pofont.
2016. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

az agykontroll és a vonzás törvénye két külömböző dolog

szerelmet nem lehet irányitanj, mivel egy másik ember sorsa is benne van

neki meg teljes szabad akarata van, hogy mit tesz, hogy dönt

bevonzhatod őt többször is az életedben, ha nem akar tőled semmit..

ezek a módszerek, ennél a témánál nem lehet hasznàlni

ha már mással próbálkozol (magyarul szabad akaratát akarod korlàtolni) az már fekete mágiának minősül, és lesznek következményei..

2016. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Igen, az utolsóval értek egyet, ha valakinek nem vagy a sorsába írva nem tudod bevonzani. De magát a szerelmet behívhatod, de ha rágörcsölsz nem jön... Jó is ez :D

Én mondjuk a legjobb példa vagyok, 34 évesen még nem voltam szerelmes, de iszonytatóan vágyom rá :( Remélem, hogy hamarosan megkapom.

2016. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 HaEv ***** válasza:
92%

Tudod a vonzódás két ember között csak hasonló a mágiához - de nem az.

Egy mosollyal sokkal többet elérhetsz! Ha meg nem érdekled a másikat - akármit csinálhatsz... De ha úgy gondolod, hogy a szerelem az, hogy a másik azt csinálja, amit te akarsz, akkor az Isten mentse meg tőled az embereket. De remélem, nem ez van nálad...

2016. ápr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Nekem bejött de 3 év kellett hozza.
2016. ápr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
20%

Azt kérte szopjam le a faszát.


Összezavarodtam; nem tudtam, hogy az én agyhullámaim siklottak félre (mert voltak szexuális jellegű gondolataim vele kapcsolatban) és próbáltam is befolyásolni ilyen irányba, de nem konkrétan erre gondoltam.


Vagy csak nem egy hullámhosszon rezgünk és rosszul veszi le a jeleimet, nem jöttem rá.


De azóta nem beszéltem vele.

2016. ápr. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nekem szerencsém volt:3 hónap alatt az eletembe bedobott valakit egy 5 éves kapcsolat után mindennap gondoktam rá,mert nagyon rossz volt. De másra azóta sem használtam a mócszert...Azota is boldog kapcsolatban vagyunk.
2016. ápr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nekem sikerült bevonzani álmaim férfiját. :)
2016. ápr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!