Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a véleményetek az agykontro...

Mi a véleményetek az agykontrollról?

Figyelt kérdés
Hisztek benne? Van, aki sikerrel alkalmazza, segített valamiben?
2010. ápr. 10. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Már volt ilyen kérdés.


Az agykontroll nem működik, áltudományos módszer. Lényege az önszuggesztió, ezért pontosan annyit ér, mint egy önszuggesztió.

2010. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már volt ilyen kérdés, és jó válaszok születtek.


Az agykontroll nem működik - kizárólag sajátmagadon. Lényege az önszuggesztió, ezért pontosan annyit ér, mint egy önszuggesztió.

2010. ápr. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egyetértek az előzővel. Pontosan így van. Próbáld ki saját magad, pl. ha rossz kedvű vagy, határozd el, hogy nem foglalkozol azzal a témával, és vegyél elő egy másik kedvesebb témát, merülj bele. Meglátod előrébb visz.

Határozd el, hogy csak az értelmes dolgokkal foglalkozol, a baromságok tárházát másra hagyod, vagy a bulikon lehet csak jó téma.

Ehhez az kell, hogy saját magad kontrolláld az agyaddal, és ne tedd ki magad az érzelmeidnek. No hát ennyiben agykontroll.

2010. ápr. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az agykontroll MŰKÖDIK!!!

Használom én is, és nem értem volna el nélküle semmit, legalábbis csak sokkal kevesebbet, mint amennyit elértem.

2010. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!