Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen az a transzlégzés,...

Milyen az a transzlégzés, rebirthing?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy a rebirthing során átéljük a születésünk sőt a fogantatás pillanatát is és az akkor keletkezett gondokat feloldjaolyan mintha újjászületnél. A transzlégzés valami irányított légzéstechnika.

Mindkettő jó az elfolytott érzelmek, lelki gondok kezelésére stb

De ezeket konkréton hogyan kell elképzelni, lefektetnek szól valami zene én meg lélegzek és hallucinálni fogok, újra látni magam régebbi koromban vagy mi?

Érdekel ez, szeretném kiprobálni csak nem tudom hol van rá lehetőség. Esetleg otthon is csinálhatom, vannak videók, hanganyagok ezekről?


2016. jún. 18. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

csak szakképzett oktatóval lehet, vagy két éves kurzus után.

Egyáltalán nem a haluról szól.


megne próbált otthon magadnak, mert megsérülhetsz testileg vagy lelkileg.

2016. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hogyan kell elképzelni ezt az egéazet és ettől hogyan gyógyulok meg?
2016. jún. 19. 00:03
 3/4 anonim válasza:
??????????????????????
2016. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem tudom 1 év után ránézel-e a kérdésedre kérdező, ha esetleg még nem mertél elmenni és még mindig fogalmad sincs az egészről akkor a követkző tapaszalattal tudok szolgálni:


első körben az első válaszolótól kérdezném milyen 2 éves kurzusról beszél???

egy táborban volt transzlégzés "lelki tisztulás" miatt, volt újraszületés is...

ne úgy képzeld el, hogy látod magad ahogy magzati pózban "lebegsz" anyukád hasában, hanem érzések jönnek... én azt mondtam magamban, hogy engem tuti nem tud majd visszavinni a vezetőnk, erre 2 perc transzlégzés után ott voltam ahol mondta... a transzlégzés lényege, a folyamatos légzés, tehát ha megfigyeled a légzésedet most, akkor mindig van egy pillanatnyi szünet a ki-be légzések között, ott folyamatosan kell lélegezni, hol orron, hol szájon keresztül, hol lassan, hol gyorsan.. ezt vezetik, mellette halk zene szól (nálunk így volt) - és a jelen pillanatból kezdett el visszavinni a fogantatásig, sőt fogantatás előtti két hónapig, utána jöttünk vissza - fogantatás- magzati kor hónapokra lebontva - megszületés. Nehéz írni erről , mert látni úgy ahogy gondolod, (halucinálsz) nem látsz semmit, csak érzések öntenek el... erre kell figyelni: mit érzel... én végig bőgtem az egész magzati koromat...( majd miután "megszülettem" határtalan boldogság érzés töltött el és vigyorogtam ezerrel :) ) és egyszerűen nem tudsz elene tenni semmit, az érzések csak jönnek és totál "elárasztanak" mégis végig tiszta a tudatod!!! bármikor, bármelyik pillanatban ki tudsz szállni az egészból, egyszerűen le kell lassítani a légzést és szünetet tartani a légzések között... erre bármikor bármelyik pillanatban képes vagy a folyamat alatt :) - Otthon magad azért ne próbáld ki, mert egyrészt jó ha valaki irányítja a légzésed, másrészt ha valakinek "titkolt" egészségügyi problémája van a szívével, esetleg ő se tud róla de ez előhoz egy epilepsziás rohamot nála, legyen melletted valaki... ha még elolvasod és van kérdésed szívesen válaszolok, írj privit :)

2017. jún. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!