Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatos álom, hogyan?

Tudatos álom, hogyan?

Figyelt kérdés

sokan beszélgetnek arról hogy almukban tudatosodtak hogy tényleg álmodnak , és ezek után tudják uralni az álmukat?!


ez hogy lehetséges? könnyű vagy nehéz dolog?

vannak esetleges következményei?



2016. jún. 28. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Ahhoz, hogy tudatosan tudj álmodni 3 lépést kell tenned:

1. lépés: Fáraszd ki magad rendesen munkával, sporttal vagy bármivel, a lényeg, hogy szellemileg és fizikailag is fáradt légy.

2. lépés: El kell aludnod jó mélyen és gondoskodnod kell róla, hogy senki sem zavarja majd az álmod.

3. lépés: Ez a legnehezebb, tudnod kell, hogy álmodsz. Ezt csak úgy tudod elérni, ha elég nyugodt vagy és emlékszel arra, hogy miyen a való életed. Ez nem mindig sikerül.


Ha ezt a 3 lépést sikerül betartanod, az álomvilágodban te lehetsz az úr. Akármit megtehetsz, repülhetsz, utazhatsz, vagy ha nyugodt típus vagy , akkor horgászhatsz. Azt teszel amit akarsz! Sok sikert! ;)

2016. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Tokeletesen leirta az elozo valaszolo.

De azert vannak meg szabalyok. Pl. Minden nap fekudj le ugyanabban az idopontban aludni. ALvas elott 2 vagy tobb oraval mar ne egyel. Ahhoz, hogy elerj egy ilyen allapotot rendszert kell hoznod az eletedbe es lelki egeszseget. Zard ki a negativ energiakat, es mint ahogy az elozo kommentelo is mondta faradj le.

2016. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ja, es lehetoleg olyan kornyezetbe aludj, ajol jol erzed magad, es csond van, senki nem zavar. Esetleg nyugtato zenet is jatszhatsz a hatterben.
2016. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sokszor gondolkozz ébren ezen, kérdezd meg magadtól ébren vagy-e és legyél 100%os benne, igen.

Múltkor nekem 1 tized másodperc kellett álmomban, erre rájöjjek. Utána meg lebegtetni kezdtem dolgokat. >,<

Ezt gyakorold s adja magát többi.

2016. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
66%
Szia! Rajzolj valamit a kezedre bármit (inkább egy háromszöget:D)Ezután féloránként nézz rá a kacsódra ezt az agyad lemásolja majd álmodban is fogsz ilyet csinálni, álmodban ha ránézel a kezedre röktön tudatosul benned, hogy álmodsz! Sok sikert!: )
2016. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

tudatosalám.hu- ezen mindent megtalálsz. Van több megnevezett módszer is, én a REM- et gyakorlom.


Könnyebben tudod irányítani az álmod, ha teljesen meggyőzöd magad: ez az álom a fejemben van, a fejemben pedig én vagyok az úr, a minden6ó.

Érdekes, ha egy álomalaknak szólsz, hogy ez egy álom. Több eshetőség is van (tapasztalat): rögtön elfelejti, értetlenkedik, nagyon-nagyon -nagyon ritkán meglepődik, vagy tudomásul veszi, de nekem rendszerint ha szólok, akkor az álom "tönkremegy".

Régebben folyton csak repkedtem, de most már igyekszek valami érdekes cselekményt kitalálni.

Nagyon jó az, ha egy álomalaktól kérsz valamit, közbe úgy teszel, mintha nem tudnád, hogy ez egy álom, és teljesíti:-)

2016. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A tudatos álomban az akarat irányítja az álmokat,tehát a bal agyfél nem pihen egészen.

Jobb,ha csupán a homloklebeny erkölcsi mércéje tartja kontroll alatt az álmokat!

2016. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Olvasgattam sokat , és azt írták hogy tudatnom kell magammal hogy ez egy álom pl.: Anyámnak barna a haja , de az álomban zöld .

Ezt tudatnom kéna magammal.. hogy?

2016. jún. 29. 19:12
 9/10 anonim válasza:
Nekem egyszer sikerült valahogy, életem legszebb álma volt, aztán frissen és kipihenten keltem fel!! Jahhjj... Nagyon szép volt!!! :)
2016. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy monoton lágy dallamú zenèt hallgatsz.

Becsukott szemmel megemelt fejjel (párna) laza állkapcsal, ès laza testel fekszel.

A figyelmedet oszpontosítod a "belső szemeid elött" megjelenő fènyekre (ettől nyílik ki a 3. Szemed.(bár nem szeretek így fogqlmazni "kinyílik". )Nem a kèpzeletedben felugráló kèpekre. Addig figyeled a fènyeket amíg el nem alszol. Az álom határán azt fogod èrezni, hogy kitèpnek a testedből. Vagy megszereted ezt az èrzèst ès sok más dolog kapuja is megnyílik elötted, vagy soha nem fogsz tudni tudatosan álmodni.

2016. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!